4 komentāri

Kamēr jūnijā četrus piektdienu vakarus jaunie hiphopa un repa censoņi sevi turpinās parādīt vasaras lielākajās rīmju cīņās “Summer Rap Battle” Vecrīgā, lieliskas ziņas saņemtas no Latgales. Tur tapis stilīgs “latgalīšu repa” gabals.

Grupas “Latgalīšu Reps” dziesma “Skots Pa Lūgu” jau kļuvusi par vietējā mēroga interneta sensāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video, kas sajūsminājis nāciju, ir apvienības “Latgalīšu Reps” pirmais oficiālais mūzikas videoklips “Skots Pa Lūgu” no topošā albuma “Žārei Gaļi”, kas tika filmēts vecākajā Latvijas pilsētā Ludzā, ziņo mūziķi.

Turklāt mūziķi izdarījuši lāča pakalpojumu visiem latviešiem un dziesmu papildinājuši ar titriem, lai vēstījumu saprot arī tie, kas nav dzimuši Latgalē.

Foto: ieskats “Latgalīšu Repa” ikdienā

Dziesmas mūzikas autors ir Prikol (LRF), teksta autori – Didzss un Ivo “Ultimāts”, bet video autori – Jānis Jēkabsons un Raivis Isakovičs.

Video: patiesi stilīgs video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl