12 komentāri

Klāt žetonu vakaru laiks, un Aizkraukles novada vidusskolas 12. B klases audzēkņi ar audzinātāju Līgu priekšgalā kā priekšvēstnesi gaidāmajam sarīkojumam radījuši patiesi sirsnīgu video.

Žetonu vakars ”divpadsmitajiem” ir viena no pēdējām iespējām sanākt kopā saviesīgā ”burziņā” pirms izklīšanas plašajā pasaulē pēc vidusskolas absolvēšanas.

Par vidusskolas solā pavadītajiem gadiem saglabājot siltākās un gaišākās atmiņas, 20 atraktīvi Aizkraukles novada vidusskolas 12. B klases skolēni žetonu vakaru ”iesilda” ar sirsnīgu video. Jaunieši tajā apliecina kopības sajūtu un atklāj savas klases savdabību.

Aizkraukles novada vidusskolas 12. B klases žetonu vakars notiks 10. februārī.

Video

TOP komentāri

 • praktika
 • Paradoks
  +10 +10 0

  Paradoks

  Ādažu jaunieši pilnībā atbilst latviešu tautas raksturojumam citu tautu acīs. gatavi otram rīkli pārgriezt,nomelnot utt.,jo nevar taču citiem izdoties labāk nekā pašiem!citu veiksme ir kā skabarga pēcpusē,kas neļauj mierīgi nosēdēt līdz nogremdēs vai apvainos otru! Un tikai tad,kad tas izdodas,gūst patieso apmierinājumu,diemžēl.
 • Dace
  +12 +10 -2

  Dace

  Foršs video. Neredzu plaģiātu, bet gan parodiju pēc oriģinālā Full House. Vienkārši dažus moka skaudība :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl