Interesanti un iepriekš maz zināmi fakti par festivāla ”Playground” mūziķiem

0 Komentāru
Interesanti un iepriekš maz zināmi fakti par festivāla ”Playground” mūziķiem
Publicitātes foto

Strauji tuvojas aktīvās atpūtas un mūzikas festivāls ”Playground”, tāpēc piedāvājam iespēju iepazīties tuvāk ar tā māksliniekiem.

Uz šīs vasaras festivāla divām skatuvēm uzstāsies gan Latvijas, gan ārvalstu mūziķi, kuri ir sevi pierādījuši un guvuši panākumus mūzikas industrijā. Tomēr klausītājiem un pat viņu faniem ne vienmēr ir zināmi visi amizantie karjeras notikumi. Vai esi gatavs tos uzzināt?

  • Triānas Parks – grupu ir izveidojusi šī brīža soliste Agnese Rakovska kopā ar savu tēvu. Pirmais singls latviešu valodā ir ”Laika dziesmiņa”.
  • Arstarulsmirus – sarakstījis mūziku un vārdus vairākām teātra izrādēm. Producents grupas  ”Prāta Vētra” 2008. gada albumam ”Tur kaut kam ir jābūt”. Ierunājis galvenā varoņa balsi animācijas filmā ”Haizivs stāsts”, kas dublēta latviešu valodā.
  • Astro’n’out – sarakstījuši mūziku filmām ”Rīga, Mana Rīga”, ”No cita skatupunkta”, ”Nestāstāmie stāsti”, ”Sūnas aug ziemeļu pusē”.
  • Rebel Riot – Grupa ieguvusi balvu par labāko jauno metal grupu 2010. gadā Latvijas Metal Mūzikas gada balvas ceremonijā. 2011. gadā uzstājās kā iesildītāji Somijas mūziķiem “Profane Omen” un “Torvi”.
  • DJ Rudd  pirmā publiskā mūziķa uzstāšanās notika 2001. gada džeza klubā “Dizzi”. Darbojies grupā ”Astro’n’out” kā taustiņnieks, menedžeris un producents. Bijis mūzikas skolas ”Ritma Institūts” pasniedzējs.
  • Tīna Šipkēvica Jāņa Šipkēvica jeb Shipsea māsa, kura nav gājusi mūzikas skolā un pašmācības ceļā ir apguvusi astoņus mūzikas instrumentus.
  • Helēna Kozlova – Liepājā apguvusi aktiermeistarību. 2001. gadā piedalījusies Anitas Knētas lugas ”Dvēseles striptīzs” iestudējuma pirmizrādē. 2013. gadā sāka strādāt Vaivaru pamatskolā par mūzikas skolotāju.
  • Origo Boys – 2014. gada rudenī tika izdots pirmais albums ”Legit”, kas tika nominēts Latvijas ierakstu gada balvai ”Zelta mikrofons”, kā labākais hip-hop/deju mūzikas ieraksts.
  • ansis un Edavārdi – Ansis Kolmanis radošās gaitas rep mūzikā sāka Ķemeros kopā ar brāli, eksperimentējot un mēģinot radīt mūziku. Edavārdi savu radošo karjeru sāka 14 gadu vecumā, kad pašmācības ceļā rakstīja tekstus un apvienoja tos ar primitīvām melodijām.
  • Roberts Gobziņš – darbojies grupā ”Dzeltenie pastnieki” un ir startējis piektajās un desmitajās Saeimas vēlēšanās.

Aktīvā dzīvesveida un mūzikas festivāls ”Playground” norisināsies “Sporta kompleksā 333” no 7. līdz 9. jūlijam Ropažu novadā. Šis būs festivāla ceturtais gads, kad trīs dienu laikā varēs baudīt gan sportiskas aktivitātes, gan arī mūziku.

Foto: visi “Playground” festivāla mākslinieki

0 Komentāru