Vēl viens iemesls vairāk mīlēt prezidentu Vējoni? Apskaties, ko viņš ierakstījis tvitera profilā!

20 komentāri
Vēl viens iemesls vairāk mīlēt prezidentu Vējoni? Apskaties, ko viņš ierakstījis tvitera profilā!
Foto: LETA

Ja vēl ilgu laiku Andri Bērziņu nomainījušais Raimonds Vējonis, kurš pašlaik pilda Latvijas prezidenta pienākumus, bija dēvējams par jauno Valsts galvu un seju, tad tagad jau visi esam apraduši ar to, kas viņš ir un kāpēc tieši Vējonis – cilvēks parastais – ir nonācis tur, kur pašlaik. 

Pat savā Twitter kontā viņš atzīst, ka ir vienkārši cilvēks, turklāt nevis ar parastu “čivinājumu”, bet pat norādot to mikroblogošanas vietnes profila aprakstā, ko novērojis Facebook lietotājs Kaspars. Ne velti viņa popularitāte aug ar katru mēnesi, jo viņam organiski ir izdevies piekļūt tuvāk tautai ar saviem izteikumiem un darbībām. Šis lieku reizi pierāda, ka šoreiz Latvijas prezidents daudziem, iespējams, var  šķist kā “savējais”.

Foto

Foto: facebook.com/kaspars.meinerts20

Foto: facebook.com/kaspars.meinerts20

TOP komentāri

 • Līva
  +8 +8 0

  Līva

  Es arī biju labās domās par Vējoni un viņa ģimeni, dažas dienas atpakaļ nejauši žurnālā Ieva izlasīju interviju ar viņu, nācis no vienkāršas ģimenes, ļoti labi izsakās par savu sievu, nu kolosāls cilvēks. Un vēl viņš saka, ka neatbalsta tādus politiķus, kuri maina partijas! Vakar par ministru prezidentu viņš nominēja bijušo tautpartejieti, tagadējo zaļzemnieku Kučinski, man radies jautājums - kādēļ tāda divkosība, saka vienu, bet dara citu? Uzskatu, ka , ja jau Vējoņa kungs uzņēmās atbildību par ministru prezidenta izraudzīšanos, tad pašam vajadzēja izlemt, nevis paklausīt savas partijas biedriem un bosam! Esmu vīlusies!
 • Keita
  +6 +6 0

  Keita

  T.i. - ja es ierakstu, Twitter profilā, ka esmu brīnišķīgs cilvēks, mani uzreiz kolēģi un draugi stiprāk mīlēs? :)
 • :D
  +6 +6 0

  :D

  Vienkarshi cilveks..? Es domaju, ka vinjsh ir x-man. :D
  Ja nav par ko normalu rakstu veidot, nelieciet sev izskatities muljkjigi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl