Komentāri
Interesanti: Pī dzīve, Lielais Getsbijs, Titāniks u.c. – kā patiesībā top Holivudas grāvēju specefekti!?
Foto: Facebook.com/ArchiDesiign

Katram no mums sirdī aizķēries vismaz viens Holivudas meistardarbs, nemaz nerunājot par pēdējā laika grāvējiem, kuru pilnīgs baudījums noteikti tiek sasniegts, vērojot to uz lielajiem ekrāniem. Taču – kā īsti top šo vizuāli tik baudāmo filmu specefekti? Piedāvājam ieskatu fotogalerijā, kas krietni mainīs priekšstatu par to, ko patiesībā esat redzējuši daudzās filmās.

Šajos kadros aplūkoti tādi kases grāvēji kā Tumšais bruņinieks, Pī dzīvē, Titāniks u.c., kuros zaļais ekrāns un citi specefektu veidi nav nekāds retums. Interesanti, ka pat šķietami vieglas epizodes, kurās redzami dabas skati un citi “dabīgie” foni, patiesībā ir augsta līmeņa datorgrafika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms metaties klāt turpmāk redzamajai galerijai, vēlamies pabrīdināt, ka šie attēli, iespējams, mainīs jūsu domas par attiecīgo filmu. Apskatot šīs bildes, filma vairs nekad nebūs tāda kā agrāk.

FOTO

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl