Komentāri

Sabiedrībā zināmu cilvēku profilus un to ievietotos ziņojumus komentēs divi izvēlēti eksperti – Jānis Palkavnieks un Jurģis Liepnieks. “Galvenais, ko šeit ir svarīgi saprast, – nav viena tāda likuma, kas visiem būtu jāievēro. Nav viena tāda uzvedības scenārija,” raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi atzīst politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks.

Rīgas mērs Nils Ušakovs savu sociālo tīklu profilu izveidojis pirms septiņiem gadiem, viņš savā laika joslā ierakstus ievieto gan krievu, gan latviešu valodā. “Ir grūti vienlaikus uzturēt kontus divās valodās, bet šī integrācija ir pareiza – lai cilvēki viņu lasītu,” komentē Liepnieks. “Nils Ušakovs starp visiem Latvijas politiķiem ir absolūts rekordists.” Savukārt Palkavnieks skaidro, ka tas, ko mērs raksta latviešu auditorijai, atšķiras no tā, ko viņš ziņo krievu publikai. “Krievu valodā viņš ir patiesāks.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Liepnieks uzskata, ka Artuss Kaimiņš par politiķi kļuva, pateicoties sociālajiem tīkliem. Jānis Palkavnieks akcentē, ka Kaimiņš savos sociālajos tīklos atzīmē visu, kas viņam ļoti patīk, piemēram, viena no mīļākajām pārraidēm viņam ir Toms un Džerijs. “Viņa vēlētājam vajadzētu noskatīties vismaz daļu no tām filmām, kuras Artuss ir atzīmējis un ieteicis savā kontā,” stāsta Palkavnieks.

Mārtiņš Bondars sociālajos tīklos ir reģistrējies kopš 2009. gada, un tur ļoti daudz atspoguļo savu ģimenes dzīvi – gan radinieku sarakstu, gan bildes no privātās dzīves. “Pareizi ir, ja viņš cenšas būt atklāts un atvērts – man nekas nav slēpjams, braucu tur, atpūšos tā, tiekos ar to. Mana dzīve ir kā jums uz delnas – kā politiķim tas ir labi, ja mēs visu par tevi zinām,” komentē Liepnieks.

Kas vēl tika apskatīts un kādus secinājumus beigās izdarīja eksperti, skaties Bez Tabu: Dzīves smalkumi sižetā!

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl