Interesanti: Nils Ušakovs sociālajos tīklos pret krievvalodīgajiem ir atklātāks

0 Komentāru
Interesanti: Nils Ušakovs sociālajos tīklos pret krievvalodīgajiem ir atklātāks
Foto: ekrānuzņēmums

Sabiedrībā zināmu cilvēku profilus un to ievietotos ziņojumus komentēs divi izvēlēti eksperti – Jānis Palkavnieks un Jurģis Liepnieks. “Galvenais, ko šeit ir svarīgi saprast, – nav viena tāda likuma, kas visiem būtu jāievēro. Nav viena tāda uzvedības scenārija,” raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi atzīst politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks.

Rīgas mērs Nils Ušakovs savu sociālo tīklu profilu izveidojis pirms septiņiem gadiem, viņš savā laika joslā ierakstus ievieto gan krievu, gan latviešu valodā. “Ir grūti vienlaikus uzturēt kontus divās valodās, bet šī integrācija ir pareiza – lai cilvēki viņu lasītu,” komentē Liepnieks. “Nils Ušakovs starp visiem Latvijas politiķiem ir absolūts rekordists.” Savukārt Palkavnieks skaidro, ka tas, ko mērs raksta latviešu auditorijai, atšķiras no tā, ko viņš ziņo krievu publikai. “Krievu valodā viņš ir patiesāks.”

FOTO

Liepnieks uzskata, ka Artuss Kaimiņš par politiķi kļuva, pateicoties sociālajiem tīkliem. Jānis Palkavnieks akcentē, ka Kaimiņš savos sociālajos tīklos atzīmē visu, kas viņam ļoti patīk, piemēram, viena no mīļākajām pārraidēm viņam ir Toms un Džerijs. “Viņa vēlētājam vajadzētu noskatīties vismaz daļu no tām filmām, kuras Artuss ir atzīmējis un ieteicis savā kontā,” stāsta Palkavnieks.

Mārtiņš Bondars sociālajos tīklos ir reģistrējies kopš 2009. gada, un tur ļoti daudz atspoguļo savu ģimenes dzīvi – gan radinieku sarakstu, gan bildes no privātās dzīves. “Pareizi ir, ja viņš cenšas būt atklāts un atvērts – man nekas nav slēpjams, braucu tur, atpūšos tā, tiekos ar to. Mana dzīve ir kā jums uz delnas – kā politiķim tas ir labi, ja mēs visu par tevi zinām,” komentē Liepnieks.

Kas vēl tika apskatīts un kādus secinājumus beigās izdarīja eksperti, skaties Bez Tabu: Dzīves smalkumi sižetā!

VIDEO

0 Komentāru