Komentāri
Interesanti: Lielā talka notikusi arī baisajā kara pilsētiņā Irbenē; kā tur izskatās šodien?
Foto: Aivars Ķesteris/F64

Zvjozdočka jeb Zvaigznīte jau vairāk nekā 20 gadu stāv tukša un neizskatās, ka kaut kas varētu tuvākajā laikā mainīties, taču šis pavisam noteikti bija viens no interesantākajiem Lielās talkas sakopšanas punktiem šajā gadā. Portāls Skaties.lv sadarbībā ar fotoaģentūru F64 piedāvā ieskatu, kā spocīgajā kara pilsētiņā izskatās šodien.

Ventspils novads, Ances pagasts – ja nu kāds nezināja, kur šo Dieva pamesto nostūri Latvijā meklēt. Ik pa laikam dzīvība parādās, kad tur iemaldās kāds tūrists, kā arī zemessardzes apmācību un orientēšanās sacensību laikā. Kāda Zvaigznīte izskatās pēc talcinieku apciemojuma, skaties fotogrāfijās!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl