2 komentāri

Raidījums Bez Tabu par godu savai 15 gadu jubilejai, turpina rakņāties arhīvos, kur atrod dažādas interesantas lietas. Vēl viens sižets šodien – šoreiz par trim meitenēm, kas piedzimušas vienai mammai vienā dienā.

Pirms desmit gadiem raidījums Bez Tabu bija ciemos pie mammas, kurai tik tikko bija piedzimuši trīnīši. Tajā laikā visa ģimenīte vēl mitinājās Tirzā, bet nu jau viņi pārcēlušies uz Gulbeni. Izrādās, toreiz aizņemtības dēļ mamma sižetu par viņiem nemaz neredzēja. Skatoties sižetu, viņa emocijas neslēpj. Nolemjam nekavēties ne mirkli un uzmeklēt mazās knīpas turpat blakus esošajā sporta hallē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenes šogad sāka mācības ceturtajā klasē. Kā norāda mamma, no visām gan vizuāli, gan raksturā visvairāk atšķiras Agate. Visas trīs kā viena iemīlējušas volejbolu. Ja sākumā esot bijušas problēmas, ar laiku gan skolotājas, gan klasesbiedri sākuši meitenes atšķirt. Mamma atzīst, ka konkurence visu starpā esot nemitīga. Neesot tikai tajā brīdī, kad visas guļ. Plašāk skaties Bez Tabu materiālā!

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl