Komentāri

Un tas nav nekāds aprīļa joks! Informatīvi izklaidējošā raidījuma GameFace vadītājs Kaspars Ozoliņš pastāstīja, ka zinātnieki atklājuši šo pārsteidzošo faktu.

Šis interesantais eksperiments tika veikts Bufalo Universitātē, kur jau diezgan ilgu laiku tika pārbaudīti “geimeri” un viņu emocionālais stāvoklis pirms un pēc datorspēļu spēlēšanas. Eksperiments liecina, ka pēc spēlēšanas cilvēkam zūd vainas apziņa, bēdas un retākos gadījumos arī fiziskās sāpes. Tas ir tādēļ, ka spēlē, kur, piemēram, tās spēlētājs šaudās, viss process ir domāts labam iznākumam. Protams, īstajā dzīvē nekas tāds nenotiek, jo nekas ļauns pie nekā laba nenovedīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Iepriekš redzamajā materiālā, kas ir neliels izgriezums no raidījuma GameFace, puiši – Kristaps un Norberts – pastāstīja par videospēļu olimpiskajām spēlēm, kā arī kādu jaunu spēli, kas iznākusi pavisam nesen.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl