Komentāri
Interesanti foto: kur paliek antīkie, sporta un retro spēkrati, kad tie vairs nevienam nav vajadzīgi?
Foto: facebook.com/dan.minca

Sociālajā vietnē Facebook “ceļo” fotoatēlu galerija, kurā redzamas pamestas un nevienam nevajadzīgas automašīnas. Tie ir ne tikai veci grausti, bet liela daļa no tām pat mūsdienās būtu ļoti, ļoti vērtīgs īpašums, kā arī traku kolekcionāru sapnis.

Vērtīgi Rolls Royce un Ferrari sporta automašīnu modeļi, antīkie auto un daudzu citu spēkratu lūžņi ir izbārstīti pa visu pasauli visdažādākajās vietās. Viena no slavenākajām autokapsētām pasaulē atrodas kādā Beļģijas mežā, kur to ir tūkstošiem, un to mēdz uzskatīt par lielāko pasaulē. Otrā pasaules kara laikā ASV karavīri pametuši tās, jo nebija agregātus nosūtīt atpakaļ mājās. Daudzi no viņiem tā arī neatgriezās, atstājot agregātus tur, kur tie stāvējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet fotogrāfijās redzami arī citi interesanti veidojumi, kur daba samijusies ar pamestu automašīnu. Plašāk skaties galerijā!

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl