Komentāri
Interesanti: Facebook dibinātāja Marka Cukerberga atbilde uz komentāru atstāj visus “uz pauzes”
Foto: Reuters/ Scanpix

Gandrīz ikviens no mums gadumijā, ja ne skaļi, tad vismaz klusi pie sevis kaut ko apņēmas jaunajiem 12 mēnešiem. Parasti šim attaisnojums ir šāds – lai nedzīvotu velti un bezmērķīgi. Taču Marks Cukerbergs, kurš pazīstams kā lielākā pasaules sociālā tīkla Facebook dibinātājs, savas vēlmes pauda skaļi, nopublicējot tās publiski. Atbilde kādam komentāram pie viņa ieraksta daudzus apklusināja.

“Katru gadu es sev izvirzu personiskos mērķus, lai iemācītos jaunas lietas un attīstītos ārpus sava darba Facebook kompānijā. Pēdējos gados mani izaicinājumi bijuši – izlasīt divas grāmatas mēnesī, iemācīties mandarīnu valodu un katru dienu iepazīsties ar kādu jaunu cilvēku,” savā ierakstā ar pārējiem dalās Cukerbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālāk viņš stāsta par to, ka šis gads būs veltīts tēmai izgudrojums, kurā viens no pasaules bagātākajiem cilvēkiem centīsies apkopot visas tehnoloģijas, kas pašlaik pasaulē ir pieejamas, lai radītu ērtāku ikdienu katram no mums. Piemēram, ar balsi kontrolēt lietas, kas atrodas mājās – mūzika, gaismas, istabas temperatūru utt. Taču pasaules uzmanību pievērsa nevis viņa ieraksts, bet gan atbilde kādam komentāram.

Kāda sieviete pie šīs publikācijas ierakstīja, ka viņa “visu laiku savām mazmeitām atgādina, ka jācenšas vairāk satikties ar nūģiem, jo nekad nevar zināt, vai viņš neizaugs par Marku Cukerbergu.” Uz ko miljardierim bija pavisam vienkārša atbilde: “Vēl labāk būtu iedrošināt BŪT tam nūģim skolā, lai viņi var būt nākamie veiksmīgie izgudrotāji.”

Visu ierakstu un komentārus vari lasīt pie viņa ieraksta, kas publicēts pirms pāris dienām!

Foto: ekrānuzņēmums

Foto: ekrānuzņēmums

Foto: Cukerbergu ģimenē aug Briesmonis

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl