Interesanti: Facebook dibinātāja Marka Cukerberga atbilde uz komentāru atstāj visus “uz pauzes”

Komentāri
Interesanti: Facebook dibinātāja Marka Cukerberga atbilde uz komentāru atstāj visus “uz pauzes”
Foto: Reuters/ Scanpix

Gandrīz ikviens no mums gadumijā, ja ne skaļi, tad vismaz klusi pie sevis kaut ko apņēmas jaunajiem 12 mēnešiem. Parasti šim attaisnojums ir šāds – lai nedzīvotu velti un bezmērķīgi. Taču Marks Cukerbergs, kurš pazīstams kā lielākā pasaules sociālā tīkla Facebook dibinātājs, savas vēlmes pauda skaļi, nopublicējot tās publiski. Atbilde kādam komentāram pie viņa ieraksta daudzus apklusināja.

“Katru gadu es sev izvirzu personiskos mērķus, lai iemācītos jaunas lietas un attīstītos ārpus sava darba Facebook kompānijā. Pēdējos gados mani izaicinājumi bijuši – izlasīt divas grāmatas mēnesī, iemācīties mandarīnu valodu un katru dienu iepazīsties ar kādu jaunu cilvēku,” savā ierakstā ar pārējiem dalās Cukerbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālāk viņš stāsta par to, ka šis gads būs veltīts tēmai izgudrojums, kurā viens no pasaules bagātākajiem cilvēkiem centīsies apkopot visas tehnoloģijas, kas pašlaik pasaulē ir pieejamas, lai radītu ērtāku ikdienu katram no mums. Piemēram, ar balsi kontrolēt lietas, kas atrodas mājās – mūzika, gaismas, istabas temperatūru utt. Taču pasaules uzmanību pievērsa nevis viņa ieraksts, bet gan atbilde kādam komentāram.

Kāda sieviete pie šīs publikācijas ierakstīja, ka viņa “visu laiku savām mazmeitām atgādina, ka jācenšas vairāk satikties ar nūģiem, jo nekad nevar zināt, vai viņš neizaugs par Marku Cukerbergu.” Uz ko miljardierim bija pavisam vienkārša atbilde: “Vēl labāk būtu iedrošināt BŪT tam nūģim skolā, lai viņi var būt nākamie veiksmīgie izgudrotāji.”

Visu ierakstu un komentārus vari lasīt pie viņa ieraksta, kas publicēts pirms pāris dienām!

Foto: ekrānuzņēmums

Foto: ekrānuzņēmums

Foto: Cukerbergu ģimenē aug Briesmonis

Lasi vēl