Indīpopa kokteilis grupas Franco Franco jaunākajā mazalbumā!

Pievienot komentāru
Indīpopa kokteilis grupas Franco Franco jaunākajā mazalbumā!
Publicitātes foto

Indīpopa grupa Franco Franco publicē otro mazalbumu Moon + Light, kas tapis sadarbībā ar producentu Reini Sējānu (Instrumenti). Albuma prezentācijas koncerts notiks 5. novembrī K.K. fon Stricka villā.

“Albums un tā nosaukums Moon + Light ir mūsu pašu daudzšķautņainās dabas atspoguļojums. Ja vienā mirklī esam nopietni, tad jau otrā melanholija ir kā ar roku noņemta un varam sirsnīgi izsmieties – tāds ir cilvēka raksturs, kurā vienmēr tumšā puse spēlēsies ar gaišo,” atklāj grupas soliste un vārdu autore Elizabete Vētra.

Albumā iekļautas 5 dziesmas: deju ritmu caurstrāvotās By the Lake, Up, liriskā Home, dramatiskā Shaking Hands un kinematogrāfiskā albuma tituldziesma Moonlight, kurā jūtamas postroka iezīmes.

Foto: “slēgtais” grupas Franco Franco mazalbuma prezentācijas koncerts

Albuma Moon + Light programmu koncertversijā varēs piedzīvot jau 5. novembrī K.K.fon Stricka villā. Tas būs skaņas un gaismas baudījums, piedaloties arī dziesminiecei Līvai Komarovskai, savukārt par deju ritmiem pēc koncerta gādās DJ Kārlis Ķilkuts. Nākamā gada sākumā paredzēta albuma prezentācijas tūre Latvijā un kaimiņvalstīs.

Video uzaicinājums uz prezentācijas koncertu!

Prezentācijas koncertā albumu būs iespējams iegādāties par īpašu cenu. Albums pieejams CD formātā, kā arī vietnēs Spotify, iTunes, Soundcloud un citos digitālās izplatīšanas kanālos.

Doties uz filmu sadaļu

Lasi vēl