Iluzionists savos burvju trikos liek lietā sociālos tīklus

Komentāri

Spānijā šonedēļ sākušās vietējā iluzionista Horhes Blasa izrādes Maģijas pasaule. Tajās burvju mākslinieks demonstrē ne vien tradicionālus trikus, bet arī izmanto jaunākās tehnoloģijas, tai skaitā – arī sociālos tīklus.

Spāņu iluzionists Horhe Blass uz pasaules skatuves nāk ar jaunām vēsmām, savus trikus papildinot ar vēl neredzētiem elementiem. Tā ir stratēģija, kas nav atstājusi vienaldzīgu pat pasaulslaveno Deividu Koperfīldu, kurš nopircis tiesības izpildīt vienu no Horhes Blasa trikiem, kas iesaista sociālos tīklus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpmākās četras nedēļas Blass savus trikus demonstrēs Madridē. Viņa repertuārā ir gan alus glāzes piepildīšana no planšetdatora, gan spēja no tukša gaisa uzburt picu piegādātāju. Tomēr publiku joprojām fascinē arī klasiskie burvju mākslinieka triku; to vidū – vienas viņa asistentes sašķērēšana uz pusēm.

35 gadus vecais Blass stāsta, ka ar maģiju aizraujas jau kopš bērnības. Pēdējos desmit gadus viņš ar to nodarbojas profesionāli, piesaistot daudz fanu visā pasaulē. Savā jaunākajā šovā Blass nevilšus uzdod jautājumu – vai burvju mākslinieki ir godīgi cilvēki, vai vienkārši triku meistari.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl