VIDEO: tu-tū – kafejnīcā mistiski pazūd cukurs!

Komentāri

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar video vietni TVPlay piedāvā nu jau kārtējo sēriju interneta raidījumam Triku meistardarbnīca ar Edžu Kauķi. Šoreiz vide nedaudz mainīta un izjokoti tiks kādas kafejnīcas apmeklētāji. Ja iepriekš viņš spēja pazudināt kārtis, saplēst naudu un atgriezt to, kā arī dažādi citi triki, šoreiz galvenais varonis būs cukurs.

Šodienas plāns iluzionistam Edžum ir iejusties kafejnīcas darbinieka lomā, un viņš apmeklētājiem rādīs pilnīgi jaunu cukuru. Šis “jaunais cukurs”, kā jau iluzionistam pieklājas, tiks izgaisināts. Kā viņam tas izdevās? Skaties video!

Foto

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl