Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Ilūzija” aktualitātes

VIDEO: iluzionists Edžus netīšam tiek apspļauts ar cepumu!

VIDEO: iluzionists Edžus netīšam tiek apspļauts ar cepumu! 3

Edžus Kauķis un viņa Triku meistardarbnīcas otrā sērija ir klāt, kurā mūsu iluzionists iegādājās cepumus, lai pārbaudītu, kā tie garšo! Acīmredzot gardi, jo, pateicoties tiem, viņš izdomāja jaunu triku, kuru atrādīt garāmgājējiem.

SKATIES VIDEO! Iluzionists apēd gredzenu

SKATIES VIDEO! Iluzionists apēd gredzenu 5

Edžus Kauķis ir prasmīgs iluzionists un kāršu triku meistars, kurš ar šodienu portālā Skaties.lv un video vietnē TVPlay atklāj savu Triku meistardarbnīcu. Šoreiz viņš to ir iznesis vienīgajā Rīgas ielā, kas atrodas zem jumta – Galerijā centrs. Kā viņam patīk pavadīt Valentīna dienu? Rādot trikus!

Iluzionists: cilvēki baidās, ka viņus apčakarēšu, bet patiesībā es izklaidēju!

Iluzionists: cilvēki baidās, ka viņus apčakarēšu, bet patiesībā es izklaidēju! 1

Viņa vārds ir Edžus Kauķis, un viņš Latvijā kļuva populārs ar savu YouTube kanālu, kurā aizsāka vēl nebijušu šovu, kuru pats nokristīja par Mazliet citādāks šovs – katru dienu 2015. gadā nopublicēja vienu burvju triku. Viņš ar to sakrāja nedaudz vairāk kā 3 tūkstošus abonentu, bet tagad… Kas gaidāms šogad, par to vēl mēs vēl priekšā neko neteiksim. Portāls Skaties.lv piedāvā ekspresinterviju ar pašu iluzionistu.

Fantastisks triks! Meistars uzminēs jebkuru tavu kārti

Fantastisks triks! Meistars uzminēs jebkuru tavu kārti 2

Tādu internetā ir daudz, un ne visi tiek vērtēti viennozīmīgi, bet šis vismaz pirmajā momentā šķiet ļoti traks un liek domāt: “Kā viņš ielīda manā galvā?”. Dodam tev piecas minūtes, lai saprastu, kas slēpjas šajā kāršu trikā.