YOLO! Domāt īstermiņā ir forši…, ja rēķinies ar sekām Iesaka Spirits&Wine!

Pievienot komentāru

Dzīvē viss jautrais notiek, ja dari pretstatus teicienam ”dari, ko darīdams, apdomā galu”. Arī kliente veikalā ”Spirits&Wine” pieturējās šai taktikai, savam mīļotajam noklusējot faktu par viena ”vinčika” tilpumu. Melot jau nemeloja, taču tāpat viņa nerēķinājās arī ar to, ka arī viņas draugs nav vakarējais.

Tie, kuri dzīvo pārī vai ir jau kuplākā ģimenē, vislabāk zinās, ka izšmaukt uz aliņu ar draugiem vai glāzi vīna ar draudzenēm vairs nav tik vienkārši, kā tad, ja slīdi pa dzīvi solo. Jo tāpat visiem ļoti labi zināms, ka ar vienu aliņu nekas nebeidzas, bet vislabākās klačas sākas pēc trešās vīna glāzes.

Tad nu, lūk, zemāk seriāla ”Dzīve veikalā” sērijā baudāms lielisks stāstiņš no sērijas ”gribēju kā labāk, sanāca kā vienmēr”.

“Espiritu De Chile Cabernet Carmenere” – vīnam, kas izgatavots no vīnogu šķirnēm 60% Cabernet Sauvignon, 40% Carmenere, piemīt izteikti augļaina un ogaina garša. Izteiksmīgs augļu un vaniļas aromāts. Tagad šis gardais dzēriens veikalos ”Spirits&Wine” maksā vien 13,99 eiro!

Skaties arī citas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas!

Katra seriāla ”Dzīve veikalā” sērija ir tiešs trāpījums mērķī kādam tajā brīdī aktuālam notikumam, kalendārai tradīcijai vai mūžīgiem cilvēces sociālajiem izaicinājumiem.

Tepat piedāvājam noskatīties seriāla ”Dzīve veikalā” pašu, pašu pirmo sēriju, kurā spilgti redzams teiciena ”kas par daudz, tas par skādi” izpildījums. Šoreiz draudzīgā dzērienu veikala ”Spirits&Wine”, teiksim tā, – rūpīgākā darbinieka izpildījumā! Skaties video šeit!

Ja tiki līdz šim teikumam, tad tev noteikti vēl ir laiks! Noskaties vēl citas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas šeit!

Mūsdienās jau kādam iepatikties ir pagalam grūti, taču, ja tev iepatikās mūsu seriāls, seko tam arī sociālajā tīklā ”Facebook”!

* Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.