Video: tautas deju kolektīvs izcili skaisti sveic Latviju simtgadē

2 komentāri
Video: tautas deju kolektīvs izcili skaisti sveic Latviju simtgadē
Publicitātes foto

Šogad teju viss, kas notiek Latvijā, ir par un ap valsts sitmgadi. Apsveikumiem pievienojas arī tautas deju kolektīvs “Akčups”, kas nofilmējuši acij baudāmu video.

Par godu jubilejai ir izveidots horeogrāfes Ritas Spalvas dejas ”Lec, saulīte” videoklips, kur piedalās ansambļa dejotāji, izdejojot dejas rakstus Rīgas skaistākajās vietās.

Dejotāji iemēģināja deju soli pie Brīvības pieminekļa, AB dambī, Doma laukumā un pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas, atklājot šo vietu pievilcību un rosinot citu vēlmi apskatīt šo kultūvēturisko vietu burvību. Radošā projekta autore ir RSU studente un arī ansambļa dejotāja Elīna Pavlova sadarbībā ar Otherside.lv.

“Tie esam mēs – mūsu ģimenes, mūsu dzimtas, kas no laiku laikiem dzīvojuši šeit – Latvijā. Tēvzeme un brīvība nav tikai vārdi – tā ir iekšēja sajūta, spēks un attieksme, ka mēs vairs nekad neatkāpsimies no pārliecības par savu zemi, savu Latviju. Saules mūžu Latvijai!” savu apsveikumu kolektīva vārdā portālam Skaties.lv vēstīja TDA “Akčups” dejotāja Skaidrīte Skrabule.

2 komentāri