Vēlies svinēt patiešām šiki? Sarīko ballīti Getsbija stilā! piedāvā "Latvijas balzams veikals"

0 Komentāru
Vēlies svinēt patiešām šiki? Sarīko ballīti Getsbija stilā!
depositphoto.com

Lieliskais Getsbijs zināms kā varenu un greznu ballīšu piekritējs. Dzērieni un dejas līdz rītausmai ir neatņemama svinību sastāvdaļa. Sagatavo savas deju kurpes, spožāko kleitu un garāko pērļu rotu, jo šī ballīte alkst pēc 20. gadu šarma un glamūra!

Turpmāk uzskaitītas lietas, kas nepieciešamas, lai tava Getsbija stila ballīte izdotos lieliski!

Ielūgumi

Neatņemama Getsbija ballītes sastāvdaļa ir ielūgums. Tik glamūrīgam pasākumam ar īsziņu nebūs gana. 1920. gados ballītes rīkoja vēlu vakarā un tās ilga līdz rītausmai, tādēļ, ja plāno autentiskas viesības, gatavojies, ka nakts būs gara. Turklāt, ja ielūgumā rakstīsi, ka gaidīsi plkst. 20.00, tad viesi drīkst ierasties ar modernu nokavēšanos. Labā ziņa, ka tev būs visa diena, lai sagatavotos grandiozajam vakaram!

Dekorācijas

Domājot par dekorācijām, tavs atslēgas vārds ir glamūrs! Pieturies pie melnās un zelta krāsas. Rotājot telpu, tev noteikti noderēs spalvas un pērles. Ar pērlēm vari izrotāt, piemēram, krēslu atzveltnes, svečturus, vai tās noklāt uz saldumu galda starp tējas kūciņām. Tev lieliski noderēs arī zelta krāsas baloni, lai dažādos augstumos tie tiktu piekārti, piemēram, pie griestiem.

Mūzika

Skaidrs, ka šajā ballītē bez mūzikas neiztikt, jo 20. gadi netika saukti par džeza gadiem tāpat vien. Te tu vari variēt, sākot ar Luisa Ārmstronga džeza albumiem līdz ”kokteiļu mūzikai” ar saksofonu un sitamajiem instrumentiem fonā. Galu galā, droši vari arī izmantot pašas filmas skaņu celiņu!

Uzkodas

Visām uzkodām vajadzētu būt neliela izmēra. Vari servēt visdažādākās pirkstiņuzkodas – sākot ar pildītām paipalu oliņām, beidzot ar grilētām austerēm. Neaizmirsti par olīvām, riekstiem un kanapē maizītēm! Saldumiem izveido atsevišķu galdu, kur iespējams izvēlēties vismaz 3 dažādas kūciņas. Ļoti praktiski ir modernās ”popkūkas” jeb kūciņas uz kociņiem. Tās vari noformēt ballītes krāsās – melns ar zeltu!

Dzērieni

Getsbija ballīte nav iedomājama bez gardiem kokteiļiem, kas pasniegti elegantās glāzēs. Slepenais kokteilis ienesīs īpašu vakara noskaņu. Lai izskatītos vēl iespaidīgāk, to vari pasniegt uz sudraba krāsas paplātes.

Ideja kokteilim ”French 75”

Sastāvdaļas:

  • 30 ml ”Cross Keys Gin”
  • 60 ml ”Rīgas šampanietis Bruts”
  • 3 ledus kubiņi
  • 15 ml svaigas citrona sulas
  • Pāris pilieni parasta sīrupa

Pagatavošana:

Visas sastāvdaļas kopā ar ledu sajauc šeikerī un sakrati, līdz ledus izkūst. Ielej smalkajā glāzē un izrotā ar citrona miziņu.

Tavai zināšanai – visas kokteilī izmantotās sastāvdaļas vari ērti iegādāties kādā no 47 ”Latvijas balzams veikali” tīkla veikaliem visā Latvijā. Turklāt šobrīd akcijas ”Iejauc pavasari kokteilī” laikā kokteiļa sastāvdaļām ir samazināta cena, proti ”Cross Keys Gin” cena ir vien 24,99 eiro, bet ”Rīgas šampanietis Bruts” maksā 4,89 eiro!

*Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

0 Komentāru