Uzmanību, uzmanību! Paziņojam seriāla ”Dzīve veikalā” aktieru konkursa finālistus! Piedāvā "Spirits&Wine"!

Pievienot komentāru
Uzmanību, uzmanību! Paziņojam seriāla ”Dzīve veikalā” aktieru konkursa finālistus!
depositphotos.com

Draudzīgais veikals ”Spirits&Wine” sadarbībā ar ziņu un izklaides portālu ”Skaties.lv” laika posmā no 3. līdz 19. jūnijam meklēja cilvēku lomai lieliskajā seriālā ”Dzīve veikalā”. Konkurss nu ir iegājis finiša taisnē, un, tā kā pieteikumu bija negaidīti daudz, mēs paziņojam 5 finālistus.

Bungām rībot un fanfarām skanot, paziņojam, ka seriāla ”Dzīve veikalā” aktieru konkursā ir izvēlēti šie finālisti:

  • Aina K.

“Man ir talants tēlot komiskus personāžus. Savā pusē pazīstama ar skatuves vārdu Krapacu Ļuce. Esmu latgaliete un tas piedod īpašu šarmu,” pieteikumā konkursam par sevi stāsta Aina.

  • Beāte P.

Beātes pieteikumu iesnieguši viņas draugi, kuri norāda šādi: “Šo iesūta Beātes draugi, bet vinai tur obligāti būtu jābūt, jo vinai piemīt lieliskas aktierspējas, laba humorizjūta un dotības uz runāšanu.”

  • Vineta H.

Savā pieteikumā Vineta norāda: “Strādāju lielveikalā, tapēc zinu visus knifiņus gan no pircēja, gan no pārdevēja/kasiera puses. Bija doma sākt pildīt dienas grāmatu, lai varētu uzrakstīt grāmatu par darbu veikalā (vairākos amatos).”

  • Ieva Z.

“Manuprāt, Jums nepieciešams cilvēks kas jūtas brīvi, ērti, kam patīk smieties, kas saprot jokus un sarkasmu, pluss, kas neuztraucas par to, ko saka citi – tāda esmu es,” par sevi saka Ieva.

  • Valdis Ķ.

Valdis ir ļoti lakonisks: “Neesmu pretrunā epitetiem: jautrs, smieklīgs, pozitīvs, asprātīgs. Varu būt arī dramatiski nopietns.”

Apsveicam!

Kas notiks tālāk?

Tā kā pieteikumu bija negaidīti daudz, tika nolemts nedaudz pamainīt konkursa gaitu, ieviešot tajā otro kārtu, kurā arī iekļuvuši augstāk minētie finālisti.

Ar visiem finālistiem sazināsies konkursa organizatori, lai vienotos par tālāko konkursa gaitu.

Atgādinām, ka visi pieci finālisti turpinās sacensību ne tikai par iespēju filmēties seriālā ”Dzīve veikalā”, bet arī par 100 EUR dāvanu karti veikalā ”Spirits&Wine”.

Skaties seriālu ”Dzīve veikalā”!

Tāpat kā visi zina, ka Lieldienās ir jāšūpojas, lai nekostu odi, arī Līgo vakarā ir vesels lērums dažādu ticējumu, ko piekopt, lai ar tevi notiktu dažādi labumi vai, gluži otrādi, nenotiktu visādas nelaimes. Tiesa gan, ir jābūt uzmanīgam, jo izrādās daži no šiem ticējumiem var nonākt pretrunā viens ar otru… Nu, vismaz seriāla varoņa Mārtiņa interpretācijā.

 

Visticamāk, noskatoties šīs trīs sērijas, tev ir par maz un tu gribi vēl. Viss kārtībā! Viens klikšķis šeit un tu varēsi redzēt visas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas!

Mūsdienās jau kādam iepatikties ir pagalam grūti, taču, ja tev iepatikās mūsu seriāls, seko tam arī sociālajā tīklā ”Facebook”!

* Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.