Komentāri

Raidījuma “Superbingo” vadītājs, hokeja kluba “Dinamo” tehniskais direktors Armands Simsons dalās ar savu Ziemassvētku īpašo recepti! Šoreiz galdā tiek celtas divu cūku stilbu kājas.

Recepte:

Marināde – medus, garšvielas un sinepes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Garšvielu marinādē un Valmiermuižas ziemas alus šķidrumā izvārīt divas cūku stilbu kājas, kurās pirms vārīšanas jāsadursta nelieli caurumiņi, kuros, savukārt, tiek ievietoti ķiploku gabaliņi.

Cūkas stilbi un kartupeļi tiek ievietoti cepeškrāsnī. Cepšanas laikā stilbiņi tiek vairākas reizes aplaistīti ar sagatavoto marinādi.

Lai labi garšo!

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl