Tā vien šķiet, ka visi ”X Faktora” puiši saķērušies Aminatā; iztaujājam Reini no ”The Stones”

2 komentāri

Ventspilnieks Reinis Reimanis ir ”X Faktora” puišu grupas ”The Stones” dalībnieks, un viņam patīk vasara, komēdijas, tumšas krāsas drēbes un garšo ūdens ar citronu. Dažu minūšu garajā intervijā dziedātājs atklāj tiešām ļoti daudz un paspēj arī pats sevi kariķēt, turklāt acīm ciet.

Šī pēc kārtas nu jau ir ceturtā intervija ar kādu no Latvijas iespaidīgākā talantu šova ”X Faktors” zvaigznēm. Trīs no tām ir ar puišiem. Vai visiem šiem kungiem ir kas kopīgs, jūs vaicāsiet? Jā, ir – viņiem visiem patīk dziedātāja Aminata. Divi no puišiem, tostarp arī Reinis, Aminatu uzskata par seksīgāko Latvijas dziedātāju, bet viens no viņiem vēlētos ar populāro mūziķi pavadīt kopā nakti.

Lasi iepriekšējās intervijas šeit!

Reinis, kurš šobrīd studē Latvijas Universitātē, savulaik vēlējies kļūt par basketbolistu, taču mūzika un dziedāšana ņēmusi virsroku. Neskatoties uz to, puisis joprojām aizraujas ar šo sporta veidu, un mājās glabā Latvijas basketbola superzvaigznes Kristapa Porziņģa kreklu.

Atbildot uz jautājumu, kāda bijusi, viņaprāt, briesmīgākā grupas ”The Stones” uzstāšanās, Reinis atzīst, ka bijis gadījums, kad, uzstājoties samērā lielas publikas priekšā, viņš nav laikā sācis dziedāt. Tamdēļ nācies lūgt muzikālo pavadījumu uzlikt no sākuma.

Ja Reinim būtu iespēja, viņš labprāt kopā uzstātos kopā ar Džastinu Timberleiku vai savulaik tik populāro puišu grupu ”Backstreet Boys”. Viņš arī atzīst, ka bērnībā viņam pie sienas bijis ”Backstreet Boys” plakāts.

Uzzini Reiņa atbildes uz citiem jautājumiem video augstāk!

Un vēl kāds būtisks fakts dāmām – Reinim šobrīd nav draudzenes :)

2 komentāri