Sveicam! Zviedru dueta Roxette solistei Marijai 58!

Komentāri
Sveicam! Zviedru dueta Roxette solistei Marijai 58!
Foto: Bez Tabu Dzīves smalkumi

Šodien jubileja savulaik populārā zviedru dueta Roxette vokālistei Marijai Fredriksonei! Soliste arī ir uzvarējusi galvas smadzeņu audzēju, ko viņai diagnosticēja 2002. gadā. Ārstēšanās procesā māksliniecei izgrieza smadzeņu fragmentu, viņa kļuva neredzīga ar labo aci un daļēji paralizēta. Toties tagad analīzes liecina, ka Fredriksone ir vesela, viņa turpina koncertēt un ievēro aktīvu dzīvesveidu. Sirsnīgi sveicam gaviļnieci 58. dzimšanas dienā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl