Sveicam vissmalkāko Latvijas Ēriku vārda dienā!

1 komentārs
Sveicam vissmalkāko Latvijas Ēriku vārda dienā!
Foto: Toms Norde

Latvijā dzīvo 6 132 personas ar vārdu Ēriks, taču raidījuma Bez Tabu kolektīvs var lepoties ar visforšāko! Šodien vārda diena raidījuma Bez Tabu korespondentam un raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumi vadītājam Ērikam Palkavniekam!

Vārds Ēriks nozīme:

Pirmais tips. Viņā ir šis tas no klīstošā holandieša (visur grib būt un satvert nereālo), no pūcesspieģeļa (oriģinālā uztvere), no Pēra Ginta (pļēgurīgi delverīgā iedaba), no Minhauzena (tic svēti tam, ko stāsta), no Toma Nipernādija (uztur cilvēkiem to ilūziju, kurā paši tos iedzinuši). Ar Ēriku nekad nav garlaicīgi, jo viņā ir liela asprātības deva. Otrais tips. Kluss, mazliet aprobežots, taču praktiski neaizstājams cilvēks un meistars uz visām lietām.

Ēriks ir cilvēks ar labu humora izjūtu, gudrs, enerģisks, bet reizēm ļoti impulsīvs un pārāk karstasinīgs. Jauks cilvēks ar pārsteigumu. Labs sarunu biedrs, ar kuru nekad nebūs garlaicīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši šāds ir arī raidījuma Bez Tabu vienīgais un īpašais Ēriks Palkavnieks!

Lai priecīgi!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl