Sveicam! Pasaulē seksīgākajai dziedātājai Bejonsei Noulzai 35!

0 Komentāru
Sveicam! Pasaulē seksīgākajai dziedātājai Bejonsei Noulzai 35!
Foto: Bez Tabu Dzīves smalkumi

Šodien jubileja amerikāņu dziedātājai, komponistei, dejotājai un aktrisei Bejonsei Žizelei Noulzai – Kārterei! Bejonses vārds ir dots par godu vecmāmiņai – Agnezei Bejinsei. Bejonses tēvs Metjū un māte Tina ir afroamerikāņu izcelsmes. Tina nāca no franciski runājošas Luiziānas kreolu ģimenes. Viņa pēc profesijas ir stiliste un kopā ar Bejonsi vēlāk nodibināja modes līniju – House of Deréon.

Bejonse 7 gadu vecumā sāka apmeklēt dejošanas skolu un bija baznīcas kora soliste. Viņas dejošanas skolotājs Bejonsi ļoti atbalstīja un virzīja viņu piedalīties dažādos konkursos. Bērnībā viņa tādējādi uzvarēja vairāk nekā 30 vietējos dziedāšanas un dejošanas konkursos.

2001. gadā Noulza ieguva apbalvojumu Gada labākais dziesmas autors, ko piešķir Amerikas komponistu, autoru un izdevēju biedrība, popmūzikas kategorijā. Viņa ir pirmā afroamerikāņu un otrā sieviete vispār, kam šī balva ir piešķirta.

Solo karjeru Bejonse Noulza aizsāka 2002. gada rudenī, iedziedot dziesmu Bonnie & Clyde kopā ar reperi Jay-Z, savukārt 2003. gada pavasarī tika iedziedāta dziesma The Closer I Get to You duetā ar Luteru Vandrosu.

Albuma dziesma Halo sasniedza topa Hot 10 piekto vietu, kļūstot par Noulzas divpadsmito Top 10 singlu viņas solomākslinieces karjerā. Tas padarīja viņu arī par šajā dekādē visbiežāk mūzikas topa Hot 100 desmitniekā iekļuvošo sieviešu izpildītāju. Viņas dziesmas šajā dekādē arī visvairāk ir pabijušas topa virsotnē – 36 nedēļas.

Sveicam gaviļnieci 35. dzimšanas dienā!

0 Komentāru