Skaties un mācies! Brīdis, kad aizliegums doties uz ballīti ar draudzeni kapitulē tavas izdomas priekšā Iesaka "Spirits & Wine"!

Pievienot komentāru
Skaties un mācies! Brīdis, kad aizliegums doties uz ballīti ar draudzeni kapitulē tavas izdomas priekšā
PUBLICITĀTES FOTO

Šis būs stāsts par to brīdi mūsu dzīvēs, kad tik ļoti gribas izdarīt kaut ko, kas īsti nav ļauts, ka pēkšņi kļūstam apbrīnojami gudri un šķietami neiespējamais izrādās ir iespējams. Šāda situācija ļoti labi attēlota jaunajā seriāla ”Dzīve veikalā” sērijā.

No vīrieša skatupunkta – ja divas draudzenes iet vakarā ballēties, tad elles vārti ir vaļā un notiek visas trakākās lietas, kādas vien iespējamas. Līdz ar to dāmām, kurām ir draugi un vīri, šādi vakari nereti iet gar degunu, jo negribas taču satraukt savus sirdsāķīšus, bet no otras puses – ko nezina, tas nesāp.

Šādu principu seriālā ”Dzīve veikalā” piekopj Katrīnes draudzene, kura par visām varītēm vēlas ”iziet ielās”, izmantojot brīdi, kamēr mīļotais ir komandējumā. Viņa draudzeņu ballītes dēļ pat ir gatava nēsāt līdzi tapešu rulli.

Skaties sieviešu radošuma kalngalu šajā video!

 

Casa Charlize Pinot Grigio Terre Siciliane IGT – Šim vīnam piemīt lieliski sabalansēta garšas buķete, kurā dominē svaigu ābolu, persiku, kā arī dzelteno ziedu nianses.

Casa Charlize Primitivo Puglia IGT – Vīnam piemīt Intensīva un dziļa rubīna krāsa. Aromātā var sajust ogas (avenes), dūmakainumu un pikantas krustnagliņu un zaļo piparu notis. Ilgstoša un nobriedusi ogu pēcgarša.

 

Skaties arī citas ”Dzīve veikalā” sērijas!

Arī šī sērija ir no pamācošajām. Dažkārt ir vērts padomāt, kā tas, ko darām, izskatās no malas. Jo cilvēkiem patīk pabaumot, īpaši daiļā dzimuma pārstāvēm.

Visticamāk, noskatoties šīs trīs sērijas, tev ir par maz un tu gribi vēl. Viss kārtībā! Viens klikšķis šeit un tu varēsi redzēt visas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas!

Mūsdienās jau kādam iepatikties ir pagalam grūti, taču, ja tev iepatikās mūsu seriāls, seko tam arī sociālajā tīklā ”Facebook”!

* Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.