Šī ir tava iespēja! Piesakies seriāla ”Dzīve veikalā” aktieru konkursā! Piedāvā Spirits&Wine!

1 komentārs
Šī ir tava iespēja! Piesakies seriāla ”Dzīve veikalā” aktieru konkursā!
PUBLICITĀTES FOTO

Vai tavs nepiepildītais sapnis ir izmantot savas dabīgi dotās aktiera spējas lieliskā seriālā? Tad šī ir tava laimīgā diena!  Draudzīgais veikals ”Spirits&Wine” sadarbībā ar ziņu un izklaides portālu ”Skaties.lv” meklē cilvēku lomai lieliskajā seriālā ”Dzīve veikalā”.

Jautrs, smieklīgs, pozitīvs, asprātīgs, – līdzīgu epitetu virknējums varētu turpināties ilgi, ja runājam par draudzīgā veikala ”Spirits&Wine” aizsāktu mini-sēriju seriālu ”Dzīve veikalā”. Katra jauna seriāla sērija ir tiešs trāpījums mērķī kādam tajā brīdī aktuālam notikumam, kalendārai tradīcijai vai mūžīgiem cilvēces sociālajiem izaicinājumiem.

Ja augstāk minētais tevi ir uzrunājis, tad negaidi ne mirkli, izlasi noteikumus un aizpildi zemāk esošo anketu! Viens vai viena no visiem, kas būs pieteikušies, saņems piedāvājumu filmēties seriālā, kā arī 100 EUR dāvanu karti pirkumiem veikalā ”Spirits&Wine”.

Divas svarīgākās lietas, ka tev jāņem vērā!

  1. Tev ir jābūt vismaz 18 gadiem.
  2. Tev ir jāievēro visi saistošie noteikumi. Izlasi tos šeit!

Konkurss noslēdzies, kas notiks tālāk, uzzini šeit!

Noskaties līdz šim publicētās seriāla sērijas!

Līdz šā gada jūnijam iznākušas jau 40 seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas. Tās ar neregulāru regularitāti tiek publicētas gan video portālā ”YouTube”, gan sociālajā tīklā ”FaceBook”.

Lai skatītos līdzšinējās ”Dzīve veikalā” sērijas, spied uz vietni, kura tev labāk patīk:

YouTube

Facebook

* Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.