Seriāls ”Dzīve veikalā” pamāca! Nekad nenovērtē par zemu dāmu spējas aizsākt baumas Piedāvā "Spirits&Wine"!

Pievienot komentāru
Seriāls ”Dzīve veikalā” pamāca! Nekad nenovērtē par zemu dāmu spējas aizsākt baumas
PUBLICITĀTES FOTO

Esat dzirdējuši joku par Latvijas ”uzticamāko” ziņu aģentūru? Tā ir ziņu aģentūra ”Bī-Bī-Sī” jeb ”baba babai sacīja”. Jaunākajā seriāla ”Dzīve veikalā” sērijā ir apspēlēta tieši šī tēma – baumošana. Tikai šoreiz gan pie vainas nav dāmas, bet gan naivais draudzīgā veikala ”Spirits&Wine” darbinieks Mārtiņš.

Kad tu dari jebko, kas no malas varētu izskatīties divdomīgi vai vismaz aizdomīgi, pacenties, lai tevi neredz, īpaši, ja tas ir darbavietā, un vēl jo vairāk, – ja tev ir daiļā dzimuma kolēģes ar spējām izplatīt baumas gaismas ātrumā.

Seriāla ”Dzīve veikalā” jaunākajā sērijā Mārtiņš cenšas ar kolēģēm sarunāt savilktās sprandas masāžu, kas viņam, protams, neizdodas. Vēlāk jau jebkura saruna ar citiem kolēģiem jau šķiet aizdomīga.

Skaties Mārtiņa neērto piedzīvojumu zemāk esošajā video!

Casa Charlize Primitivo Puglia IGT – Vīnam piemīt Intensīva un dziļa rubīna krāsa. Aromātā var sajust ogas (avenes), dūmakainumu un pikantas krustnagliņu un zaļo piparu notis. Ilgstoša un nobriedusi ogu pēcgarša.

Casa Charlize Pinot Grigio Terre Siciliane IGT – Šim vīnam piemīt lieliski sabalansēta garšas buķete, kurā dominē svaigu ābolu, persiku, kā arī dzelteno ziedu nianses.

 

Patika? Skaties arī citas sērijas!

Šajā sērijā būs stāsts par to brīdi mūsu dzīvēs, kad tik ļoti gribas izdarīt kaut ko, kas īsti nav ļauts, ka pēkšņi kļūstam apbrīnojami gudri un šķietami neiespējamais izrādās ir iespējams.

Negarlaikojies! Noskaties vēl citas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas šeit!

Mūsdienās jau kādam iepatikties ir pagalam grūti, taču, ja tev iepatikās mūsu seriāls, seko tam arī sociālajā tīklā ”Facebook”!

* Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.