Seriāla ”Dzīve veikalā” sejas! Kārtīgais Dagnis, kreatīvais Kristaps, smaidīgais Mārtiņš un daiļā Katrīne Piedāvā "Spirits&Wine"!

Pievienot komentāru
Seriāla ”Dzīve veikalā” sejas! Kārtīgais Dagnis, kreatīvais Kristaps, smaidīgais Mārtiņš un daiļā Katrīne
Veikala "Spirits&Wine" darbinieki. (PUBLICITĀTES FOTO)

Droši vien jau internetā ir pamanīts asprātīgais mini-sēriju seriāls ”Dzīve veikalā”, kurā pozitīvi un ar lielisku humoru tiek apspēlēti sabiedrības ikdienišķie izaicinājumi. Seriāla varoņi ir veikala ”Spirits&Wine” darbinieki, un ar vienu no viņiem šodien tevi iepazīstināsim. Iepazīstieties – Dagnis, Kristaps, Mārtiņš un Katrīne!

Katrīne

Katrīne ir daiļa, gudra un prasmīga darbiniece – veikala dīva, kura par uzmanības trūkumu sūdzēties nevar. Tieši otrādi – nemitīgā kolēģu uzmanība viņai nu jau kļuvusi kaitinoša.

Ārpus veikala un seriāla, visticamāk, Katrīnu esi dzirdējis vai redzējis arī televīzijas ekrānos. Viņa ir ne tikai laba darbiniece, kura ir veselīgi pašpārliecināta savās gaitās, bet arīdzan ļoti labi zināma dziedātāja.

Lieliska meitene, vai ne? Bet tu nemaz neceri, – Katrīnei jau ir mīļotais Oskars. Tas gan netraucē nedaudz greizsirdīgajiem kolēģiem Oskaru pamatīgi izjokot. Skaties šo sēriju šeit!

Dagnis

Dagnis ir kārtīgs un pieklājīgs. Darba pienākumos ietilpst degustāciju vadīšana. Viņš nav uzņēmuma runātīgākais darbinieks, bet viens no attapīgākajiem gan! Pamanās būt visur, kur viņu vajag.

Ierasti jebkāda sastāva kompānijās visi vēlas runāt, bet klausīties ne, taču ne Dagnis. Viņš labprāt uzklausa kolēģus un neskopojas padomiņa.

Kristaps

Kristaps ir kreatīvs un mazliet smieklīgs. Ļoti iedziļinās it visā, ko dara. Dažreiz, iespējams, pat par daudz… Viņam garšo laims un rozīnes! Un šķiet, ka viņam patīk Katrīne, jo visos iespējamos veidos cenšas iegūt viņas uzmanību.

Puisis ir arī ļoti azartisks, taču vislabākajā nozīmē, piemēram, šogad Kristaps apņēmies piedalīties visās loterijās, un viņš to dara ar glanci!

Mārtiņš

Smaidīgais un mūždien priecīgais Mārtiņš. Viņam katrā dzīves situācijā atradīsies kāds joks, ko pateikt. Vienmēr priecīgs un pozitīvs. Katru klientu sagaida ar smaidu.

Taču viņa vienmēr pozitīvais raksturs un Mārtiņam piemītošais mednieka gēns mēdz arī puisi “uzraut zarā”. Tā, lūk, viņam gadījās šajā seriāla “Dzīve veikalā” sērijā.

Vai arī Tu vēlies nokļūt seriālā ”Dzīve veikalā”?

Šāda iespēja Tev ir! Līdz šā gada 19. jūnijam tu vari pieteikties seriāla ”Dzīve veikalā” jauno aktieru konkursam. Turklāt, ja tevi izvēlēs šai lomai, savu uzvaru varēsi nosvinēt, iztērējot otru balvu, kas tev pienāksies, – 100 EUR dāvanu karti veikalā ”Spirits&Wine”.

Piesakies aktieru konkursam!

Jautrs, smieklīgs, pozitīvs, asprātīgs, – līdzīgu epitetu virknējums varētu turpināties ilgi, ja runājam par draudzīgā veikala ”Spirits&Wine” aizsāktu mini-sēriju seriālu ”Dzīve veikalā”. Katra jauna seriāla sērija ir tiešs trāpījums mērķī kādam tajā brīdī aktuālam notikumam, kalendārai tradīcijai vai mūžīgiem cilvēces sociālajiem izaicinājumiem.

Lai skatītos līdzšinējās ”Dzīve veikalā” sērijas, spied uz vietni, kura tev labāk patīk:

YouTube

Facebook