Satikās divas populārākās personas ASV! Kima Kardašjana viesojas Baltajā namā

Pievienot komentāru
Satikās divas populārākās personas ASV! Kima Kardašjana viesojas Baltajā namā
AP/LETA

Kima Kardašjana Vesta Vašingtonā tikusies ar Donaldu Trampu un citām amatpersonām, lai pārrunātu cietumu reformu ASV, ziņo ”CNN Politics”. Amerikāņu TV šovu zvaigzne bija tērpusies melnā uzvalkā un dzeltenās augstpapēžu kurpēs, bet Balto namu pameta ar pavadošu svītu.

Baltā nama preses konferencē, kas norisinājās trešdienas pievakarē pēc vietējā laikā, preses sekretāre Sāra Sandersa sīkāk nekomentēja, ar kurām personām Kardašjana tiksies, vien sakot: ”Viņai ir paredzēta tikšanās Baltajā namā. Es varu apstiprināt, ka viņa būs šeit. Mēs ziņosim par tālāko notikumu attīstību.”

Kardašjana ir atbalstījusi žēlastību narkodīlerei Alise Mērija Džonsonei, kurai piespriesti 20 gadi cietumā. Tajā pat dienā viņa ietvītoja: ”Daudz laimes dzimšanas dienā, Alise Mērija Džonsone. Šī diena ir par tevi!”

”Vēlētos pateikties prezidentam Trampam par viņa atvēlēto laiku. Mēs ceram, ka prezidents izrādīs žēlsirdību Mis Alisei Mērija Džonsonei, kurai draud mūža ieslodzījums par noziegumu, ko izdarījusi pirmo reizi dzīvē,” teica Kardašjana savā paziņojumā. ”Mēs optimistiski raugāmies uz Džonsones nākotni un ceram, ka viņai – tāpat kā daudziem citiem – tiks dota vēl viena iespēja dzīvē.”