Sagatavojies Ziemassvētkiem citā līmenī! Gustavs tev parādīs, kā pa īstam iepriecināt sevi vai citus šajos svētkos

0 Komentāru

Svecītes, adītās zeķes vai saldumi – tās, protams, ir jaukas dāvanas un patīkami gan dāvināt, gan saņemt, taču, ja vēlies kādu patiešām pārsteigt vai ierasties uz svētkiem ar ”odziņu”, tad “jūtūberis” Gustavs no kanāla ”Mellenbergi”, tevi var pamācīt.

Šoreiz runa ir par īpaši personalizētiem apaviem. Īsumā – Gustavs devās uz veikalu, nopirka ierastus sērijveida apavus, sagādāja visu citu nepieciešamo un pārveidoja šos apavus par īpašiem Ziemassvētku apaviem. To viņš izdarīja, apavus pārkrāsojot.

Kā to paveikt?

Pirmkārt, jau Tev jāiegādājas izvēlētie apavi, pirms tam pārliecinoties, ka tos iespējams pārkrāsot. Vienkāršākiem auduma apaviem šis process, iespējams, ir vieglāks, taču Gustavs, būdams basketbolists, izvēlējies ”Nike” sporta apavus.

Gustava izvēlētajiem apaviem pirms krāsošanas jānoņem virsējā apstrādes kārta, ko ražotājs uzliek, kad apavi ir teju gatavi tirdzniecībai.

Kad tas ir paveikts, tad vari ķerties klāt krāsošanai un izveidot savu īpašo šo apavu dizainu. Tam ir nepieciešamas auduma krāsas, tāpēc lētāk būs, ja jau pirms šo krāsu iegādes zināsi, kādas krāsas tieši izmantosi, lai nav lieki jātērējas un jāiepērk visa krāsu buķete.

Šādas krāsas vari atrast audumu veikalos. Kad pērc šādas krāsas, vislabāk paņemt līdzi krāsošanai izvēlētos apavus un pavaicāt veikala pārdevējai, kādu krāsu labāk izvēlēties, lai nebūtu vilšanās.

Kad visu esi izdarījis – sagatavojis apavus krāsošanai un iegādājies izvēlētās krāsas, tad tev ir divas izvēles, lai nesaķēpātos. Pirmā – vienkārši krāsot apavus un tad visus ķēpājumus noslēpt, tos pārkrāsojot atbilstošajā krāsā. Otrā – pirms krāso apavus kādā vietā, aplīmē visapkārt krāsošanai paredzēto laukumu ar, piemēram, papīra līmlenti, lai nesaķēpātu pašu apavu, bet gan līmlenti, ko pēc tam vari vienkārši noņemt.

Jebkurā gadījumā, darot šo darbiņu, esi ļoti uzmanīgs, lai nesaķēpā visu un neesi iztērējies velti. Veiksmi radošos darbos!

0 Komentāru