“Renārs Zeltiņš ir Andris Kivičs skaidrā.” Spilgtākie citāti, kā apsmiets populārais šovmenis

1 komentārs
“Renārs Zeltiņš ir Andris Kivičs skaidrā.” Spilgtākie citāti, kā apsmiets populārais šovmenis
F64

17. marta vakarā “Splendid Palace” lielo zāli piepildīja simtiem cilvēku, kas pulcējās, lai būtu liecinieki līdz šim vērienīgākajam pašmāju komiķu apvienības “Comedy Latvia” pasākumam – Renāra Zeltiņa “cepienam”. Portāls Skaties.lv piedāvā sešus spilgtākos jokus par Latvijā slaveno šovmeni.

Tiem, kuri nezina, “Cepiens” (angliski – roast) ir komēdijas paveids, kurā attiecīgā vakara galvenais varonis tiek apsmiets ne pa jokam, bet vakara noslēgumā arī viņam pašam tiek dots vārds, lai nepaliktu atbildi parādā.

Šova “Izklausies redzēts” vadītājs Renārs Zeltiņš aptuveni divu stundu ilgajā “cepienā” par sevi dzirdēja daudz un dažādu joku. Pasākumu vadīja “Comedy Latvia”, iespējams, zināmākie vīri – Edgars Bāliņš un Rūdolfs Kugrēns, bet viņus papildināja teju viss apvienības sastāvs –  Deniss Lugovskojs, Aleksandrs Guzenko, Maksims Truškēvičs un Kalvis Troska.

Pirmo reizi šim pasākumam bija arī viesi, un šoreiz tie bija sporta komentētājs Edgars Buļs un radio personība Magnuss Eriņš.

Skaļākie pasākuma joki par Renāru Zeltiņu

  • Renārs Zeltiņš ir Andris Kivičs skaidrā – Cehs.lv;
  • ”Vakars ar Renāru Zeltiņu” bija atrodams TV kanālā, lai gan gribētu, lai tas atrastos tikai Daugavas kanālā – Kalvis Troska;
  • Būsim godīgi – ”Zeltiņš laivā” bija lielāka traģēdija nekā prāmis ”Estonia” – Edgars Bāliņš;
  • Renārs Zeltiņš uz savu šovu reiz uzaicināja Dzintaru Čīču. Tagad viņš ir vienkārši Renārs – Edgars Bāliņš;
  • Renārs ļoti aktīvi vada kāzas. Tas izskaidro, kāpēc Latvijā tik daudz pāru šķiras – Maksim Trivaškevičs;
  • Nav jau tā, ka Renāram ir liels zods, bet viņš ir vienīgais cilvēks Latvijā, kuru mamma baroja ar lāpstu – Edgars Bāliņš.

“Cepiens” jau kļuvis par tradīciju – iepriekšējos divos gados uz skatuves izsmieti mūziķis Ralfs Eilands un reperis Edavārdi, bet pirmajā gadā “Comedy Latvia” “cepināja” viens otru.