Pipariņš pie filmas ”Titāniks” neraud! Jautājumi ”X Faktora” zvaigznei Arturam Gruzdiņam iesaka Xymelin

1 komentārs

Šajā reizē rubrikā ”Jautājumi ”X Faktora” zvaigznei” skatītāju mīlulis Arturs Gruzdiņš jeb, kā viņu mēdza dēvēt bērnudārzā, Pipariņš. Kāpēc skatītāju mīlulis, jūs vaicāsiet? Tāpēc, ka līdz šim katrā simpātiju balsojumā Arturs bijis 1. vietā, turklāt ar pamatīgu atrāvienu no 2. vietas.

Arturam ir 24 gadi, un viņš uzskata, ka vislabākā atpūta ir miegs. Arturs sevi uzskata par pūci, jo pie miera var doties kaut četros naktī, taču tad arī vajagot no rītiem ilgāk pagulēt, vismaz līdz desmitiem.

Mīļākais latviešu seriāls Arturam ir ”Likteņa līdumnieki”, bet filma – ”Es mīlu jūsu meitu”. Ja jau runājam par filmām, tad ”X Faktora” zvaigzne mums atklāja, ka ”Titāniks” viņam nav bijusi raudamā filma. Tā vietā Arturam filma likusi izjust drīzāk riebumu pret ”augstāko šķiru” un to, kā tā filmā attēlota.

Daudzi no jums, iespējams, nemaz nezina, ka Arturam ir divi tetovējumi, kuri abi tapuši bērnībā, kad kopā ar draugu izklaidējušies ar tetovēšanas piederumiem.

Ja runājam par dziedāšanu, tad to Arturs aizsāka jau trīs gadu vecumā, uzstājoties mazo dziedātāju konkursā ”Cālis”. Nu jau Arturam ir sava smagā roka grupa ”Refleksija”, kuras biedri arī uzstājuši uz Artura dalību šovā ”X Faktors”.

Saviem faniem Arturs vēlas pateikties par labajiem vārdiem, ko viņš lasa pēc katra šova internetā. Tie viņam dod spēku turpināt būt lieliskam.

Un, dāmas, piedodiet, bet Arturs jau ir aizņemts. Atbildot uz jautājumu, kura ir seksīgākā slavenība, viņš sacīja, ka tā ir viņa draudzene, kura ir arī viņa slavenība.

Artura atbildes uz citiem jautājumiem, skaties video augstāk, bet visas iepriekšējās intervijas skaties šeit!

1 komentārs