Pēc šīs ”Dzīve veikalā” epizodes Tu zināsi vismaz trīs Līgo vakara ticējumus! Piedāvā "Spirits&Wine"!

Pievienot komentāru
Pēc šīs ”Dzīve veikalā” epizodes Tu zināsi vismaz trīs Līgo vakara ticējumus!

Ja tev vēl sanācis iemācīties nevienu ticējumu saistībā ar Līgo svētkiem, tad nebēdā, jo, noskatoties šo nepilnas divu minūšu garo seriāla ”Dzīve veikalā” epizodi, tu zināsi vismaz trīs ticējumus laimei, auglībai vai tam, kā aizbiedēt raganas un velnus. Jā, tieši tik noderīga būs jaunākā seriāla epizode!

Tāpat kā visi zina, ka Lieldienās ir jāšūpojas, lai nekostu odi, arī Līgo vakarā ir vesels lērums dažādu ticējumu, ko piekopt, lai ar tevi notiktu dažādi labumi vai, gluži otrādi, nenotiktu visādas nelaimes. Tiesa gan, ir jābūt uzmanīgam, jo izrādās daži no šiem ticējumiem var nonākt pretrunā viens ar otru… Nu, vismaz seriāla varoņa Mārtiņa interpretācijā.

Skaties seriāla ”Dzīve veikalā” Līgo ticējumu epizodi!

Masterš London Dry – Izcils trīskārt destilēts džins, kam piemīt ļoti izteikti aromāti ar kadiķogu, garšaugu un aromātisku sveķu notīm. Tam piemīt ļoti maiga un delikāta garša un eksotisko augļu notis.

Skaties arī citas ”Dzīve veikalā” sērijas!

Seriāla ”Dzīve veikalā” varoņi sveic tevi Līgo svētkos ar, iespējams, šķībāko līgodziesmu šogad.

Šis būs stāsts par to brīdi mūsu dzīvēs, kad tik ļoti gribas izdarīt kaut ko, kas īsti nav ļauts, ka pēkšņi kļūstam apbrīnojami gudri un šķietami neiespējamais izrādās ir iespējams. Šāda situācija ļoti labi attēlota šajā seriāla ”Dzīve veikalā” sērijā.

Esat dzirdējuši joku par Latvijas ”uzticamāko” ziņu aģentūru? Tā ir ziņu aģentūra ”Bī-Bī-Sī” jeb ”baba babai sacīja”. Jaunākajā seriāla ”Dzīve veikalā” sērijā ir apspēlēta tieši šī tēma – baumošana. Tikai šoreiz gan pie vainas nav dāmas, bet gan naivais draudzīgā veikala ”Spirits&Wine” darbinieks Mārtiņš.

Negarlaikojies! Noskaties vēl citas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas šeit!

Mūsdienās jau kādam iepatikties ir pagalam grūti, taču, ja tev iepatikās mūsu seriāls, seko tam arī sociālajā tīklā ”Facebook”.

*Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.