Pārsteidzoši! Asniņš reiz bijusi labi zināmas basketbola komandas karsējmeitene labi – jautājumi ”Tautumeitai” Asnatei

0 Komentāru

Asnati Rancāni jeb Asniņu, kā agrāk dēvēja dziedātāju no ansambļa ”Tautumeitas”, sastopam sporta zālē, kur viņa, spriežot pēc atbildēm uz mūsu sagatavotajiem jautājumiem, uzturas samērā bieži. Turklāt, iespējams, sportošana meitenei ir tik tuva, jo dāma bijusi karsējmeitene labi zināmai Latvijas basketbola komandai.

Neatkarīgi no tā, ka Asnate reiz bijusi karsējmeitene basketbola komandai ”VEF Rīga”, viņa par sporta veidu, kurā ir vissmukākie čaļi, tomēr uzskata futbolu. Meitenei sportošana ļoti patīk, un sports ir viens no Asnates trīs vistuvākajiem hobijiem. Pārējie divi ir ceļošana un, protams, dziedāšana.

Uz jautājumu, vai un kāda bijusi tautas mūzikas grupas ”Tautumeitas” briesmīgākā uzstāšanās, Asnate atklāj, ka reiz viņām skaņas pārbaudes laikā nav izdevies pareizi noregulēt skaņas monitorus. Līdz ar ko koncerts noritējis pašām sevi ne visai labi dzirdot, kā rezultātā sniegums, pēc Asnates domām, bijis briesmīgs. Viņa gan neatklāj, kur un kad šis koncerts noritējis. Šad tad viņai gadoties aizmirst arī dziesmas vārdus, taču, pēc Asnates domām, tas nav nekas traks un gadoties teju katram dziedātājam. Šādos brīžos risinājums esot gluži vienkāršs – tiek izdziedāti uz vietas izdomāti savi vārdi.

Uz vientuļas salas Asnate līdzi ņemtu mūziku, draugus un nazīti. Šīs trīs lietas viņa minēja arī tieši šādā secībā, – secinājumus izdariet paši.

Labi ir tas, ka Asnate redz, ka ”Tautumeitas” dziedās arī pēc 30 gadiem, līdz ar ko mūsu ausis šis lieliskais tautas mūzikas ansamblis priecēs vēl ilgi.

Skaties Asnates atbildes uz visiem mūsu jautājumiem videi augstāk, bet visas iepriekšējās intervijas meklē šeit!

0 Komentāru