Pa pusei japāniete, pa pusei latviete, kura pati dzied vairāk nekā klausās citus – jautājumi Alisei Haijimai!

0 Komentāru

Šoreiz iztaujāsim Alisi Haijimu, kura Latvijas populārākajā šovā ”X Faktors” nokļuva teju, teju līdz pusfinālam. Esam atraduši, kur viņa uzturas, kamēr nav uz skatuves – tā ir Rīgas 6. vidusskola, kur starpbrīdī, kas nenoliedzami ir jaukākais skolas dienas brīdis, valdot lielai kņadai, uzdosim māksliniecei visvisādus jautājumus.

Izrādās, Alise desmit gadus dzīvojusi Japānā, turklāt, kā norāda dziedātāja, arī viņā pašā ritot gan japāņu, gan latviešu asinis.

Skaidrs, ka dziedāšana un dalība ”X Faktorā” vismaz pagaidām nav Alises vienīgā nodarbošanās. Deviņpadsmitgadīgā Alise mācās vidusskolā, kur vislabāk viņai patīk angļu valoda un informātika.

Jaunā dziedātāja atzīst, ka dalība šovā ir ietekmējusi viņas skolas gaitas. Proti, retāk sanācis apmeklēt mācību iestādi, un līdz ar to radušies parādi, kurus tagad nākas cītīgi kārtot. Par laimi, skolotāji ir saprotoši un pretimnākoši.

Bez dziedāšanas Alise aizraujas arī ar zīmēšanu, taču, spriežot pēc meitenes atbildēm, dziedāšana absolūti uzvar zīmēšanu. Alise vairāk pati dungo un dzied pie sevis nekā klausās mūziku. Taču, ja sanāk klausīties mūziku, tad no ārvalstu zvaigznēm Alisei vislabāk tīk Kendriks Lamārs, Bejonse un Meraija Kerija.

”X Faktora” dalībniecei patīk ģērbties tā, lai viņa justos ērti, līdz ar ko izvēle var būt visnotaļ plaša, taču būtiski, lai saskan krāsas. Muļķīgākais, ko Alise savulaik vilkusi mugurā, ir svārki pa virsu biksēm.

Ja nu gadās ar Alisi būt restorānā, tad vari iepriecināt meiteni ar kāpostu tīteņiem un alvejas dzērienu, jo tie viņai garšojot vislabāk.

Atbildot uz jautājumu, kurš ir seksīgākais dziedātājs Latvijā, neskatoties uz to, ka jautājums tika formulēts vīriešu dzimtē, Alise uzreiz atbildēja, ka tā ir Aminata. Līdz ar to mūsu ”X Faktora” zvaigžņu aptaujā varam secināt, ka Aminata ir seksīgākā Latvijas dziedātāja. Vismaz pagaidām, jo mums vēl priekšā vairākas intervijas.

Augstāk video skaties visu interviju ar skaisto un talantīgo Alisi Haijimu!

Citas intervijas ar ”X Faktora” zvaigznēm meklē šeit!

0 Komentāru