Neticami, bet fakts! Zvejnieksvētkos Rojā būs liela balle, kurā uzstāsies arī “Mazais Princis”

3 komentāri
Neticami, bet fakts! Zvejnieksvētkos Rojā būs liela balle, kurā uzstāsies arī “Mazais Princis”
PUBLICITĀTES FOTO

Lai arī šā gada 16. februārī slavu ieguvušais duets “Mazais Princis” uzstājās savā it kā atvadu koncertā, jums ir iespēja šo unikālo muzikālko projektu dzirdēt Rojā, kur ar visnotaļ plašu un jaudīgu programmu tiks svinēti ikgadējie Zvejnieksvētki.

Ar daudz un dažādiem notikumiem piepildītu dienu un nakti Rojā Zvejnieksvētkus svinēs sestdien, 13. jūlijā.

Jau no paša rīta ikviens interesents varēs sākt baudīt jūras priekus, vizinoties ar burinieku un jahtām. Rīta pusē iesāksies arī sportiskās aktivitātes, starp kurām īpaši izceļams Latvijas atklātais čempionāts virves vilkšanā un “Jāņa Kuģenieka piemiņas turnīrs” svara bumbu celšanā. Svētku rīta rosme, sacensības smilšu futbolā un pludmales volejbolā, ūdensskrējiens, jautrās zvejniekspēles, auto stumšana un vilkšana – ikvienam aktīvas atpūtas cienītājam būs iespēja atrast savām spējām piemērotu nodarbi, teikts Rojas Zvejnieksvētku pieteikumā.

Pirmie muzikālie labumi būs baudāmi jau plkst. 12:00 pludmalē, kur, gaidot zemūdens viesu ierašanos, uzstāsies latviešu estrādes leģenda, dziedātājs Žoržs Siksna. Koncertam sekos viens no galvenajiem svētku notikumiem – tradicionālā Jūras valdnieka draudzības vizīte Rojā, kurā ar dziesmām un dejām tiek satikti un sveikti piekrastes ļaudis. Neizpaliks arī krāšņais jūras svītas apsveicināšanās izbrauciens izrotātos automobiļos Rojas ielās 7 km garumā. Par brauciena muzikālo noformējumu gādās vienīgais Neptūna orķestris Latvijā – ”Zelmeri Pro”.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Pēcpusdienas pasākumi norisināsies divos ”klājos” nesen atklātajā Rojas brīvdabas estrādē. Uz ”Lielā klāja” jeb estrādes skatuves gaisu satricinās enerģiskā grupa ”ElektroFolk”. Savukārt ”Mazais klājs”, netālu no skatuves, būs vieta dažādiem jautriem notikumiem. Muzikālajā pavāršovā ”La Dolce Vita a Roja” ar dziesmām izklaidēs Roberto Meloni, bet reņģu cepšanas smalkumus atklās vietējo garšu meistare Dina Čuba. Kā saglabāt jūrā braucējiem tik nepieciešamās gravitācijas iemaņas dažādos trikos. demonstrēs ekstrēmā sporta šova ”Greentrials Bike Show” dalībnieki. Savukārt jaunā viļņa šlāgermūziku baudīt piedāvās duets ”Čipsis un Dullais”.

Atpūtas centrā ”Otra puse” plkst.16.00 uz ”Zvejnieku saietu” tiek aicināts ikviens šī amata brālis.

Nodarbes arī mazajiem svinētājiem

Pasākumā padomāts arī par svētku mazāko apmeklētāju nodarbēm – bērni varēs piedalīties dažādās aktivitātēs pludmalē: svētku atrakcijās, vizināties ar karuseļiem, zirgiem, rotaļāties spēļu programmā ”Neparastie zemūdens piedzīvojumi”, izklaidēties ar lielajiem burbuļiem, apmeklēt starptautisko šķirnes kaķu izstādi Rojas kultūras centrā, kā arī uzzināt par jūras iemītniekiem interaktīvajā izstādē ”Lielas zivis, mazas zivis” Rojas muzejā . Svētku vietā darbosies arī ”māmiņu istaba”, kur būs iespējams pabarot vai pārtīt mazuli.

Lielā balle!

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Vakarā norisināsies lielā balle pludmalē, kur uz divām skatuvēm rosīsies Latvijā populāri mākslinieki un grupas, kas gādās par jautru, Zvejnieksvētkiem Rojā raksturīgu atmosfēru. Jāpiemin, ka vakara pasākums pludmalē ir par maksu.

Uzstāsies:

  • ”Mazais Princis”,
  • ”Labvēlīgais Tips”,
  • Ivo Fomins ar grupu,
  • ”Ozols”,
  • ”Bermudas divstūris”,
  • ”Mākoņstūmēji”,
  • grupa ”Roja”,
  • DJ Roberts Lejasmeijers un DJ Jax.

Pusnaktī svētku gaviļnieci jūru izkrāsos tai veltīts salūts.