Mīļākā vieta mājās – gulta, patīk tumšmates un ”Svingeri”: Jautājumi ”X Faktora” zvaigznei Aivo iesaka Xymelin Menthol

7 komentāri

28 gadus vecais Aivo ir vienmēr pozitīvs un, izrādās, arī patriotisks puisis, kurš iekļuva Latvijas lielā šova ”X Faktors” labāko divpadsmitniekā un kura atbildēs uz uzdotajiem aptuveni piecdesmit jautājumiem visbiežākā atbilde, kas atkārtojās, bija latviešu populārā dziedātāja Aminata.

Lai arī Aivo nu jau ir atstājis ”X Faktora” lielo skatuvi, viņš izturēja lielo konkurenci un tika līdz Latvijas pirmā ”X Faktora” labākajam divpadsmitniekam.

Kā norāda Aivo, kurš savu dziedātāja karjeru aizsācis vienpadsmit gadu vecumā, viņš labprāt savu dzīvi pavadītu tepat, Latvijā, jo visvairāk par visu pasaulē mīl savu ģimeni.

Visbiežākā atbilde, kas atkārtojās, uz aptuveni piecdesmit uzdotajiem jautājumiem dziedātājam bija Aminata. Latvijas populārās dziedātājas vārds bija atbilde uz jautājumiem, kura ir Latvijas labākā dziedātāja, ar ko puisis vēlētos pavadīt nakti un ar kuru Latvijas talantu viņš labprātāk kopā iedziedātu dziesmu.

No kā Aivo ir bail, kādi ir puiša rituāli pirms kāpšanas uz skatuves, kā arī kas ir trakākās lietas, ko viņš savā dzīvē ir izdarījis, skaties video materiālā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti