”Latvija spēlē ar sirdi,” ar lepnumu un asarām acīs uzskata leģendārais Jānis Kvēps. Sveicam gaviļnieku!

1 komentārs
”Latvija spēlē ar sirdi,” ar lepnumu un asarām acīs uzskata leģendārais Jānis Kvēps. Sveicam gaviļnieku!

Šodien jubileja labi zināmajam latviešu sporta ārstam Jānim Kvēpam! 2006. gadā ārsts saņēma balvu par mūža ieguldījumu Latvijas sportā. Taču viens no lielākajiem notikumiem daktera dzīvē bija 2011. gadā, kad tika izdota autobiogrāfija Es atradu sevi hokejā.

Raidījums Bez Tabu pērn hokeja čempionāta laikā ziņoja par cilvēku, bez kura palīdzības neiztiktu neviens. Tas ir cilvēks, kurš gadu gadiem bijis blakus mūsu izlases hokejistiem, arī varētu teikt – Prāgas galvenais varonis, jo bez viņa pēdējos gadu desmitus Latvijas hokeja valstsvienība nebūtu iedomājama – dakteris Jānis Kvēps.

Zinot to, ka Latvijas izlases puiši laukumā iet un cīnās cauri sāpēm, dakteris ne mirkli neapšauba Latvijas hokejistu cīņas sparu.

Latvija spēlē ar sirdi,” ar asarām acīs stāsta dakteris Kvēps.

Sveicam gaviļnieku 76. dzimšanas dienā!

Lai atdarītu par visiem labajiem ārsta darbiem, raidījums Bez Tabu sadarbībā ar tehnoloģiju guru Jāni Skuteli mācīja dakterim Jānim Kvēpam apieties ar datoru, un galu galā – uzdāvināja viņam pašam savu portatīvo klēpjdatoru!

TOP komentāri

  • Modris
    +3 +3 0

    Modris

    Kaut kad, ap gadsimta miju, strādāju pie LHF prezidenta Kirova Lipmana, un dažreiz satikos ar dakteri Jāni Kvēpu - sajutu, ka no viņa staro enerģija un profesionāļa pārliecība par darāmo darbu. Apbrīnoju arī viņa perfektās vācu valodas zināšanas. Novēlu šim slavenajam un jaukajam cilvēkam labu veselību, dzīvesprieku un daudz draugu visapkārt!
    Modris.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!