Labāka par oficiālu himnu? Ozols un asprātīgais liriķis Liktenīgais laiž klajā dziesmu, kurā spāniski apdzied futbolu

0 Komentāru
Labāka par oficiālu himnu? Ozols un asprātīgais liriķis Liktenīgais laiž klajā dziesmu, kurā spāniski apdzied futbolu
Publicitātes foto

Dažādās aprindās pazīstamais dziesminieks Liktenīgais kopā ar reperi Ozolu laiduši klajā kopdarbu par godu labākajiem pasaules futbolistiem – Krištianu Ronaldu un Lionelam Mesi. Dziesma ierakstīta spāņu valodā, un līdz ar skaņdarbu klajā laists arī asprātīgs videoklips.

“Šī ir dziesma par diviem spilgtiem un leģendāriem futbolistiem. Nav svarīgi, kurā komandā tu spēlē, bet svarīgi ir tas, ka spēlē komandā. Nav svarīgi, no kuras pasaules malas ikviens nāk, kopā mēs visi esam viena pasaule. Tāpēc uzticieties sev, saviem draugiem, jo tikai tā jūs sasniegsiet augstākās virsotnes,” portālam Skaties.lv pastāstīja Liktenīgais.

Videoklipā redzams Dailes teātra aktieris Kaspars Zāle un Jaunā Rīgas teātra aktieris Toms Veličko, kā arī pats Liktenīgais un reperis Ozols. Tas filmēts nelaimīgajā “Skonto” stadionā, bet klipa kadros redzami labākie momenti no planētas labāko futbolistu – portugāļa Krištianu Ronaldu un argentīnieša Lionela Mesi – karjeras.

Interesanti, ka dažos momentos varam ievērot arī leģendāro “Oldsmobile”, kas filmējies nevienā vien Ozola videoklipā 2000. gadu sākumā.

0 Komentāru