Ko miega poza vēsta par tavām attiecībām? Iesaka Napsie!

1 komentārs

”Karotīte”, seja pret seju, mugura pret muguru, gulēšana katram savā gultas pusē. Tā kā miega pozu kontrolē zemapziņa, ķermeņa valoda miegā var būt pārsteidzošs veids kā atklāt, kas notiek tavās un partnera attiecībās.

Protams, vienmēr ir izņēmumi, piemēram, ja miegā mēdz spārdīties, nebūtu pareizi vainot otru par to, ka tas guļ metra attālumā no jums. Tomēr, ja partnera miega poza pēkšņi mainās, tad te būs špikeris, lai saprastu, ko tā vēsta.

”Karotīte”

Klasisks romantisks apskāviens, kas apliecina, ka viens no partneriem uzņemas aizstāvēšanas pozu un otrs izrāda uzticību. ”Karotītes” pozā guļošo pāru attiecībās viss ir kārtībā.

Ja esi mazā ”karotīte”, tu parādi, ka pilnībā uzticies partnerim, pat visneaizsargātākajā brīdī, – esot miegā. Ja esi lielā ”karotīte”, tu parādi, ka aizsargā partneri. Varbūt pat esi nedaudz īpašnieciska rakstura.

”Noskaņojums”

Šī ir intīma poza, kurā viens partneris balsta galvu uz otra partnera krūtīm, kamēr viņu kājas ir savītas kopā. Šī poza bieži vien novērota agrīnā attiecību stadijā. Tā liecina par kaislīgām vai nesen atjaunotām attiecībām.

”Spilvenu saruna”

Ja jūs ar partneri guļat, pagriezušies viens pret otru ar sejām, bet nepieskaraties viens otram, tad šī poza parāda nepieciešamību pēc intimitātes un sarunām.

”Sapinušies”

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Ja jūs guļat, ar rokām un kājām ”sapinušies” kopā, tā ir zīme, ka jūs alkstat viens otru naktī, jo dienā tuvības acīmredzot ir par maz. Šī miega poza liecina, ka jūsu dzīves ir cieši saistītas, darbojaties kā komanda, rūpējoties viens par otru. Visticamāk, jūs pat spējat pabeigt viens otra teikumus.

”Vietas zaglis”

Nav pārsteidzoši, ka partnerim, kas izgūlies pa visu gultu, atņemot otram vietu, piemīt egoisma iezīmes. Ja viens no partneriem dominē gultā, visticamāk, viņš dominē arī attiecībās, piešķirot otram pakļautā lomu. Laiks pārdomāt jūsu attiecības, jo šāda persona, iespējams, arī dzīvē domā tikai par sevi, maz ņemot vērā jūsu vajadzības.

”Brīvība”

Lai gan poza, kurā jūs guļat uz muguras viens otram blakus, nav intīma, tomēr tā ir laba zīme jūsu attiecībās. Gulēšana šādā pozā liecina, ka jūsu attiecībās ir saskaņa. Tās ir drošas un pārliecinātas.

”Saskaraties tikai ar kājām”

Jūs guļat viens pret otru ar mugurām, taču saskaraties tikai ar kājām vai pēdām.

Šī ir poza, kas skaidri paziņo otram, ka tev vajag brīvību jeb telpu, bet ne no otra. Ja tavs partneris rotaļājas ar kājām, tas nozīmē, ka viņš alkst emocionālu vai seksuālu savienojumu.

Ietaupi 50 eiro matrača iegādei! Izmanto atlaides kupona kodu ”mainimatraci” un saņem 50 eiro atlaidi jebkura matrača iegādei mājas lapā Napsie.lv. Kods jāievada brīdī, kad veiciet pirkumu. Atlaide paredzēta tikai matrača iegādei.