Kleitas, ”UgunsGrēks”, Busulis un frī kartupeļi – šīs ir tikai dažas no atbildēm uz jautājumiem ”X Faktora” skaistulei Adrianai. Uzzini visu! iesaka xymelin menthol

11 komentāri

“X Faktora” zvaigzne Adriana Miglāne sevi raksturo kā labsirdīgu, dzīvespriecīgu un jautru personu, kura nekaunas no tā, ka šad tad, kad ”viss sakrājies”, ir jāizraudas, bet sasmīdināt jaunkundzi spējot arī jautrs video internetā. Pārtvērām Adrianu Rīgas autoostā un ceļā līdz Vecrīgai viņu iztaujājām. 

Septiņpadsmit gadus vecā Adriana patlaban, visticamāk, ir populārākā dziedātāja no Bauskas, jo ir izturējusi sarežģīto atlases procesu un nu jau labu laiciņu redzama uzstājamies uz grandiozās ”X Faktors” skatuves.

Izrādās, pagaidām jauno dziedātāju Adrianu, kura šobrīd mirdz uz Latvijas lielā šova ”X Faktors” skatuves, vēl ir samērā viegli pārsteigt, jo uz jautājumu, kas bijusi labākā dāvana dzimšanas dienā, viņa atbildēja, ka tas bijis matu taisnotājs. Labās ziņas, ka tagad arī zināms, ko jaunajam talantam uzdāvināt. Proti, uz jautājumu, kur meitene vēlētos aizceļot, saņēmām atbildi Bora Bora sala, kas ir Taiti populārākā sala Klusajā okeānā.

Lieta, bez kuras Adriana vairs nespētu dzīvot, ir mikrofons. Lai arī agrāk meitene vēlējusies kļūt par manikīri, šie plāni ir mainījušies, jo pēc 10 gadiem Adriana labprāt redzētu sevi kā liela mēroga skatuves zvaigzni.

Populārākā atbilde, kas izskanēja uz vismaz diviem jautājumiem un, iespējams, tika noklusēta uz vismaz vēl diviem, bija Intars Busulis. Adriana ar Intaru labprāt kopā uzstātos uz vienas skatuves, jo viņš, pēc meitenes domām, ir labākais dziedātājs Latvijā. Par labāko dziedātāju pasaulē Adriana uzskata Kristīnu Agileru, taču uz vientuļas salas labprāt paliktu ar savu vārda māsu Adrianu Grandi.

Pirmo reizi ”X Faktora” zvaigzne Adriana dziedāja bērnudārzā trīs gadu vecumā, toreiz veltot savu pirmo izpildīto dziesmiņu mammai.

Skaties video augstāk atbildes arī uz citiem jautājumiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti