27 komentāri
Jauna “Facebook” zvaigzne! Anglijā dzīvojošās skaistuma iedvesmotājas Baibas stāsts
Privātais arhīvs

Pēdējā laikā, iespējams, daudzi ievērojuši, ka “Facebook” sociālajā vietnē teju katru dienu aktīvi ar cilvēkiem komunicē kāda dāma, kas māca sievietes krāsoties, kā arī runā ar saviem sekotājiem vienkārši par dzīvi. Piedāvājam nelielu sarunu ar Baibu Jansoni, kas jau trīs gadus par savām mājās sauc Anglijas pilsētu Kolčestru.

Tiešraižu ēra

“Pirms pusotra gada pievienojos kosmētikas kompānijai, kas darbojas sociālajos tīklos. Tās galvenais mērķis ir iegūt pēc iespējas lielāku atpazīstamību, un viens no instrumentiem, kas mūsdienās iegūst aktuālitāti, ir “Facebook” LIVE video,” portālam Skaties.lv stāsta Baiba, kura aktīvi ar cilvēkiem sociālajos tīklos komunicē no vasaras.

Viņa uzskata, ka tas nav tas pats, kas filmēt video “YouTube”. “Uzfilmēto pēc tam var samontēt. Tiešraidē gadās visādi “feili” – man mēdz krist otiņas uz zemes.

Sākumā bija ļoti bailīgi, jo trīcēja gan rokas, gan kājas, bet pamazām radies kaut kāds atbalstītāju loks,” stāsta Baiba, kura ir nodibinājusi pati savu firmu “Baiba Jansone hair & beauty”. Pirmajā acu uzmetienā varētu šķist, ka šie nedaudz vairāk kā 300 sekotāji viņas “Facebook” lapai nav nekas, taču šie sekotāji ir ļoti lojāli.

“Tagad jau ir tā, ja pāris dienas no manis nekā nav bijis, tad cilvēki man raksta un meklē mani, jautājot, kur esmu palikusi. Un tas man ir milzīgs prieks, ka cilvēkiem interesē,” tā Baiba.

Anglijā sāk dzīvi no jauna

Kolčestrā Baiba ieradās ar meitu Lāsmu, bet laika gaitā arī atradusi savu dzīves mīlu – Damianu no Polijas. Pati pēc profesijas ir friziera, un šajā jomā arī uzreiz izdevies atrast darbu. Viņa darbojās kā mobilā friziere, dodoties izbraukumos un atbrīvojot cilvēkus no liekā galvas apmatojuma vai padara vienkārši savus klientus skaistākus.

“Laika gaitā ir izveidojies savs klientu loks, un meitenes sāka prasīt, vai nelieku arī meikapu. Iesākumā tas bija hobijs, bet tagad jau tas kļuvis par ikdienas darbu – man ir arī sava komanda, kurā darbojas meitenes, kurām es mācu to, ko es māku.

Apmācu viņām gan visu par un ap kosmētiku, gan arī sociālajiem tīkliem, jo tas ir bizness – jo vairāk cilvēku zina, kas es esmu, jo vairāk cilvēku uzzina par kompāniju, kurā darbojos,” par savu ikdienas darbu stāsta viņa.

Iedvesma un pamācība citām sievietēm

Baiba par savu galveno misiju uzskata iemācīt sievietēm to, ko viņas nemāk. “Tā taču var būt, ka dāmām nav nekāda pieredze šajā lauciņā. Tad nu es palīdzu viņām un dalos ar savām zināšanām, kā uzlikt kosmētiku, vai vienkārši parunāt par dzīvi. Es ļoti daudz cilvēku esmu iedvesmojusi ar savu pozitīvismu, jo netrūkst sieviešu, kurām ir zems pašnovērtējums.

Viņas ar kosmētikas palīdzību neprot izcelt savu skaistumu. Nav obligāti jāliek liela meikapa čupa, lai būtu skaista. Pietiek ar mazumiņu – skropstiņas, lūpas, un ar to pietiek. Esmu sapratusi, ka ir daiļā dzimuma pārstāves, kas to nemāk un baidās eksperimentēt, un ar saviem video es viņas iedvesmoju.

Esmu saņēmusi bildes no fanēm, kur redzams, ka esam krāsojušās kopā, un man liekas – o, cik forši!” par saviem panākumiem stāsta Anglijā dzīvojošā latviete.

TOP komentāri

 • Žēlgan
  +15 +10 -5

  Žēlgan

  Ah jūs skaudīgie latvieši. Žēl jūsu paliek. Tad lūdzu parādiet jūs - kā pareizi klāt kosmētiku un veidot matus?!
 • Kristīne
  +15 +10 -5

  Kristīne

  Dāmas , viens vārds šiem komentāriem. Skaudība ir slikta lieta. :)
  Cilvēks cenšas un pūlas lai sasniegtu sapņus, un ko jūs ? Tik caur internet uzbrūkat.
 • Irīna

  Irīna

  Super meitene! Vismaz parāda dažādus veidus kā izcelt dabisku skaistumu, nevis pārmālējas kā Yutūberes. Ar šiem padomiem vismaz var pielietot un iet uz ielas, nevis biedēt cilvēkus.. bet te jau atkal izskatās, ka trollenes sēž un skauž

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl