”Jā” ir jaunais ”nē”! Jeb kā ”piešķilt” ikdienai pārsteiguma elementu Piedāvā Spirits&Wine!

Pievienot komentāru

Draudzīgajā dzērienu veikalā ”Spirits&Wine” strādā puisis vārdā Kristaps. Viņam, tāpat kā mums, patīk izaicinājumi, un diezgan jaudīgu izaicinājumu viņš ir gatavs pieņemt no šarmantās kolēģes Elvitas. Kad tev pēdējoreiz šķietami ierasta darbadiena beidzās ar potenciālu karjeru kabarē?

Atminies sajūtu, kad filma tikko sākusies, bet tu jau zini, kā tā beigsies? Tas ir gluži tāpat, kā tad, kad draugs stāsta stāstu, kas jau dzirdēts, iespējams, vairākkārt, taču tu toleranti klausies, jo pārtraukt iesilušo draugu taču būtu netaktiski. Lūk, nereti dzīve arīdzan pamanās nonāk šādās sliedēs, taču to mainīt ir gaužām vienkārši.

Iespējams, esi redzējis filmu ”Yes Man” ar Džimu Keriju, kurā viņš no vienmēr noliedzošā ”darbs-mājas” dzīvesveida iekļūst neticamos piedzīvojumos un pat atrod mīlestību, izmantojot vārda ”jā” spēku. Līdzīgam izaicinājumam seriālā ”Dzīve veikalā” piekrita jau pieminētais Kristaps, taču viņa piedzīvojums krietni atšķiras no tā, kādu filmā piedzīvoja Džims Kerijs.

Skaties jauno ”Dzīve veikalā” sēriju!

 

“KWV Classic Collection Cabernet Sauvignon” – Dinamisks vīns ar patīkamu melleņu, krustnagliņu un plūmju notīm. Garšas paletē vīns ir elastīgs un ar augļainu raksturu, ko papildina patīkami tanīni. Vīns tiek daļēji nogatavināts ozolkoka mucās.

“KWV Classic Collection Shiraz Rose” – Sausais sārtvīns, kam piemīt izteiksmīgi rozā krāsa un zemeņu, rožu ziedlapiņu un konfekšu aromāti. Garšas palete ir eleganta, ko papildina maigi tanīni un sabalansēts skābuma līmenis.

“KWV Classic Chardonnay” – Vīns ar svaigu un augļainu raksturu, ko papildina tropisko augļu, ērkšķogu un zaļo ābolu nianses, neliela minerālitātes pieskaņa.

Pasteidzies! Šogad maijā veikalos ”Spirits&Wine” visiem šiem vīniem viena cena – 5,59 eiro!

 

 

Skaties arī citas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas!

Izrādās džinu ar toniku tiešām neizdomāja grupa ”Labvēlīgais Tips”. Savulaik, konkrētāk – 18. gadsimtā, Indijā, lai izvairītos malārijas tika dzerts toniks. Tā kā šis dzēriens ir rūgts, lai to vieglāk iedzertu, to dzēra kopā ar džinu. Jā, runā, ka šodien tik populārais kokteilis radies tieši tik vienkārši!

Taču ziniet, kas nav vienkārši? Ar lētiem trikiem savaņģot piktas meitenes. Skaties šo seriāla ”Dzīve veikalā” epizodi šeit!

Negarlaikojies! Noskaties vēl citas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas šeit!

Mūsdienās jau kādam iepatikties ir pagalam grūti, taču, ja tev iepatikās mūsu seriāls, seko tam arī sociālajā tīklā ”Facebook”!

* Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.