Izgulējies cilvēks – laimīgs cilvēks! Pazīmes, kas liecina, ka pienācis laiks mainīt matraci Piedāvā "Napsie"

Pievienot komentāru
Izgulējies cilvēks – laimīgs cilvēks! Pazīmes, kas liecina, ka pienācis laiks mainīt matraci
depositphoto.com

Miegam un atpūtai ir ļoti būtiska loma mūsu dzīvē. Ja esi nonācis situācijā, kad naktī, lai labāk gulētu, klausies nomierinošu mūziku, izmanto maksimāli biezus aizkarus un esi izskaitījis visas aitas, tad zini, ka, ļoti iespējams, pienācis laiks mainīt matraci.

Matrača loma kvalitatīva miega nodrošināšanā ir teju visbūtiskākā, un uz to taupīt nevajadzētu. Dzīves kvalitāte būs krietni augstāka, ja būsiet labi izgulējies. Dažkārt pat nepamanām, ka jau ilgāku laiku guļam uz izgulēta un savu laiku nokalpojuša matrača un tādēļ ciešam no neizgulēšanās. Turpmāk minētas dažas pazīmes, kas liecina, ka laiks mainīt matraci un uzlabot miega kvalitāti.

1. Tavs matracis ir vairāk nekā 7 gadus vecs

Vecumam noteikti ir nozīme, ja runa ir par matraci. Tas būtu jāmaina ik pēc septiņiem gadiem. Arī tad, ja tiem dota divdesmit gadu garantija. Jā, tas ir mulsinoši, taču jāatceras, ka ražotājs šo garantiju dod noteiktām detaļām, piemēram, atsperēm.

2. Ja nejūties atpūties, kad esi pamodies

Pēc laba naktsmiera tev vajadzētu pamosties možam un enerģijas pilnam. Ja dienas laikā jūti, ka esi miegains un neizgulējies, bet zini, ka neciet no miega traucējumiem, tas var būt saistīts ar to, ka naktī nevari atrast ērtu pozu matracī. Griežoties no viena sāna uz otru, tu liec savam ķermenim strādāt virsstundas. Tas var būt signāls, ka pienācis laiks mainīt matraci, jo esošais vairs nespēj tev sniegt tik nepieciešamo komfortu.

3. Aktivizējas alerģijas

Laika gaitā lielākā daļa matraču uzkrāj alergēnus, piemēram, pelējuma vai putekļu ērcītes. Ja tev ir alerģija pret šiem kairinātājiem, tas nozīmē, ka arī tavs matracis var izraisīt alerģisku reakciju. Šķaudīšana, atrodoties matracī vai tā tuvumā, vai aizlikts deguns pamostoties var būt signāls, ka veco matraci laiks aizstāt ar jaunu.

4. Pamošanās ir sāpīga

Ja no rīta esi pamodies ar sāpēm kaklā, plecu vai muguras lejas daļā, matracis, iespējams, vairs nesniedz nepieciešamo atbalstu ķermenim. Tas var mazināties nolietotības dēļ. Sāpes ķermenī var būt pazīme, ka matracis vairs nav pietiekami stingrs un to nepieciešams mainīt. Tāpat pie vainas varētu būt arī spilvens, kas nereti ir nepareiza augstuma un ir iemesls spranda sāpēm.

5. Jebkur citur šķiet ērtāk nekā gultā

Ja gultas vietā izvēlies gulēt dīvānā, jo tur šķiet ērtāk, tā ir nepārprotama zīme, ka pienācis laiks matrača nomaiņai. To pašu var ieteikt, ja jūtaties labāk izgulējies viesnīcā atvaļinājuma laikā nekā mājās savā gultā. Matracim vajadzētu sniegt ķermenim atpūtu un palīdzēt atgūt spēkus. Daudzi pētījumi liecina, ka viens no vienkāršākajiem veidiem miega kvalitātes uzlabošanai ir vecā matrača nomaiņa.

Esi pārliecināts par jaunā matrača izvēli!

Foto: Napsie.lv

Jāņem gan vērā, ka matracis nav lētākais pirkums, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties sev piemērotu matraci. Ja neesi drošs, kādu matraci izvēlēties, ”Napsie” piedāvā tev ideālu matraci, kuru vari izmēģināt 101 nakti. Ja pēc šīm maģiskajām naktīm tomēr nebūsi apmierināts ar matraci, samaksātā nauda tiks atmaksāta pilnā apmērā!

Ar ”Napsie” piedāvājumu iepazīsties šeit!

Ietaupi 50 eiro matrača iegādei! Izmanto atlaides kupona kodu ”mainimatraci” un saņem 50 eiro atlaidi jebkura matrača iegādei mājas lapā Napsie.lv.  Kodu jāievada brīdī, kad veiciet pirkumu. Atlaide paredzēta tikai matrača iegādei.