1 komentārs
Investējot teju 2 miljonus eiro, durvis vēris lielākais un modernākais sporta klubs Rīgā
Ar 25 sporta klubu filiālēm sešās Baltijas valstu pilsētās „MyFitness” tīkls ir līderis fitnesa klubu nozarē Baltijā. („MyFitness” publicitātes foto)

Bērnu pasaules tirdzniecības centra telpās durvis apmeklētājiem vēris Baltijā lielākā fitnesa klubu tīkla ”MyFitness” filiāle ”Matīss”. Sporta kluba izveidē investēti teju divi miljoni eiro, padarot to par aprīkojuma un plānojuma ziņā modernāko sporta klubu Rīgā.

Līdz ar filiāles Matīss atklāšanu gaidāma jauna elpa arī vēsturiskās ”Bērnu pasaules” ēkas attīstībā. ”MyFitness” Matīss sporta klubs atradīsies tirdzniecības centra ”Bērnu pasaule” 4. stāvā, Matīsa ielā 25. Šis būs līdz šim lielākais ”MyFitness” sporta klubs Rīgā 2300 m² platībā.

Ēriks Nadziņš

Ēriks Nadziņš
”MyFitness Latvia” vadītājs

Matīsa filiāle ir unikāla ar to, ka telpas ir nevis pielāgotas sporta kluba vajadzībām, bet izbūvētas tieši šim mērķim. Līdz ar to sporta kluba plānojums ir pārdomāts un apmeklētājiem draudzīgs, kā arī izbūvēta moderna ventilācijas un gaisa apmaiņas sistēma, kas sportošanu padarīs īpaši patīkamu.

Sporta klubā būs plaša un moderni aprīkota trenažieru zāle ar lielisku skatu uz rosīgo Kr. Barona ielu. Jaunums būs trenažieru zālē ierīkotā ”Pure Strength” zona, kas īpaši uzrunās smago svaru piekritējus.

Grupu nodarbībām atvēlētas divas plašas zāles. Lielākā zāle aktīvākām nodarbībām,  kurās tiek izmantots papildu inventārs un horeogrāfijā paredzēta plaša kustību amplitūda.

Mazākā zāle būs lieliski piemērota lēnākām un harmoniskām nodarbībām, piemēram, jogai un pilatēm.  Sporta klubā ierīkota arī plaša funkcionālā zona, kur tiks aizvadīti iecienītie TRX grupu treniņi. Kopumā tikai grupu nodarbībās vien kluba telpās vienlaikus varēs sportot 120 cilvēku.

Ēriks Nadziņš

Ēriks Nadziņš
”MyFitness Latvia” vadītājs

Esam cītīgi strādājuši, lai izveidotu šo klubu. Tagad katram Rīgas centrā būs iespēja apmeklēt kvalitatīvu un modernu sporta klubu. Pašreiz šis ir viens no lielākajiem sporta klubiem Baltijā un, zinot, cik aizrautīgi ir mūsu kluba biedri – tas noteikti ierindosies arī starp apmeklētākajiem sporta klubiem Rīgā.

Sporta klubā Matīss ierīkots arī speciāls treneru pieņemšanas kabinets, kurā iespējams veikt vispusīgu ķermeņa uzbūves un masas proporciju analīzi ar Latvijā unikālo ”Jawon 353 IOI” ierīci. Tas ir neatsverams instruments treneriem sabalansēta uztura padomu sniegšanā un efektīvā treniņu plāna sagatavošanā. Savukārt sportotājiem tas ļauj uzskatāmi sekot līdzi savas fiziskās formas progresam un iedvesmoties turpmāku sportisko mērķu sasniegšanai.

Filiāles Matīss atklāšana devusi artavu arī vēsturiskās tirdzniecības centra ”Bērnu pasaule” attīstībā un sakārtošanā. ”MyFitness” misija ir nodrošināt kvalitatīvus un mūsdienīgus sporta klubu pakalpojumus pēc iespējas plašākai Rīgas iedzīvotāju daļai. Šādu pakalpojumu pieejamība ir būtisks priekšnosacījums veselīga dzīvesveida aktualizēšanai konkrētā rajonā un sabiedrībā kopumā.

Ar 25 sporta klubu filiālēm sešās Baltijas valstu pilsētās ”MyFitness” tīkls ir neapšaubāms līderis fitnesa klubu nozarē Baltijā. Šobrīd tā paspārnē veiksmīgi darbojas 25 sporta klubi: 18 no tiem Igaunijā un septiņi Latvijā. 2017.gada nogalē ”MyFitness” atvērs pirmo sporta klubu arī Lietuvā. Tuvāko gadu laikā  ”MyFitness” jaunu sporta klubu atklāšana plānota visās trijās Baltijas valstīs.

TOP komentāri

  • gaerg
    0 0 0

    gaerg

    Mjā...nu bez tā sporta kluba Latvija būtu dimbā...Būtu labāk tautai naudiņu piemetuši!!!Tā ir kad tauta vajadzīga tikai priekš naudas slaukšanas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl