Interneta huligāns Armands Jaunzems šokē fanus, izdzēšoties no “YouTube”

Pievienot komentāru
Interneta huligāns Armands Jaunzems šokē fanus, izdzēšoties no “YouTube”
EKRĀNUZŅĒMUMS

”Šis videoklips vairs nav pieejams, jo augšupielādētājs slēdza savu “YouTube” kontu” ir teksts, kas tagad izlec šokētu fanu acu priekšā, meklējot Latvijas saturā inovatīvāko un atsvaidzinošāko jūtūberi Armandu Jaunzemu. Viņa radošā spēja piebērt katram video pamatīgu humora garšvielu devu, reizēm neērti pakutinot arī mietpilsoniskās sabiedrības komfortu, ierindo par valsts galveno interneta huligānu.

Atbildes druskas rodamas Jaunzema instastorijos (@armis.j), kurā viņš liek noprast – “YouTube” kontu ar vairāk kā 10 000 sekotāju un 41 video izdzēsis, jo zaudējis derībās.

Piektdien īsi pirms pusnakts seko pēdējais instastorijis ar ekrānšāviņu, kā tiek izdzēsts “YouTube” konts, vispirms apstiprinoši spiežot uz ”delete your content” (dzēst saturu), bet tad – liktenīgais ”remove “YouTube” content” (izdzēst “YouTube” saturu). Armands simboliski to “Instagram” vizualizē ar kapakmeni un abreviatūru ”rest in pece” (dusi mierā). Pirms tam gan viņš vēl pakacinājis fanus ar labākajiem kadriem no saviem “YouTube” video.

Portāls “Skaties.lv” sazinājās ar Armandu Jaunzemu, lai noskaidrotu, kā nonācis līdz derībām ar tik brutālu sodu – pazaudēt digitālo kapitālu kā 21. gadsimta lielāko vērtību.

Viss sācies 10. maijā, kad “Instagram” stāstos atrādījis nesen no sponsoriem iegūtos bezmaksas labumus – “Nike Air Jordan” sporta apavus un “Nintendo Switch” spēļu konsoli. Divu minūšu laikā reaģējis viens no Latvijas aktuālākajiem reperiem ar segvārdu @Prusax, kurš arī esot saņēmis, vienlaikus Armandu nosaucot par copycat (atdarinātāju). Jaunzems skaidro: ”Džeki, tā tīri emocijām, attiecības nolēma skaidrot ar izaicinājumu – uz saņemtajām konsolēm spēlēt ”Mariokart 8”, un šīs cīņas zaudētājs dzēš ārā savu “YouTube” kanālu. Mūsu kanāli vienlīdz vērtīgi šādai likmei, jo abiem nedaudz virs 10 000 abonētāju.”

Pati cīņa notikusi šonedēļ, 23. maija vakarā, kad Armands vispirms zvana @Prusax un apstiprina gatavību skarbajām derībām. ”Skaidrs, ka vīrs un vārds, jo viens savu kanālu izdzēsīs,” sarunu atminas Armis un turpina: ”Izvēlējāmies trasi, vienojāmies par tehniskajām lietām un abu kameras sāka filmēt katra veikumu spēlē, lai nebūtu blēdības. Pēc trīs apļiem @Prusax ieņēma 1. vietu”. Tajā mirklī Jaunzemam caur apziņas neironiem izskrien patiesības mirklis: ”Laiks kanāla dzēšanai ir 24 stundas”.

Nākamajā dienā, kad Armands pēc hokeja čempionāta Bratislavā noslaucījis darba sviedrus no pieres, derībās zaudējušais ar velosipēdu devies uz netālo pakalna virsotni, lai atvadītos no sava “YouTube” kanāla. ”Apsēdos skatu tornī, lai mierīgā garā izpildītu derību nosacījumus, un kopš 2018. gada augusta audzinātais kanāls tika izdzēsts. Vīrs un vārds!” portālam situāciju apraksta Armis.

Iespējams, tagad viņa 11 673 abonenti un sekotāji ir vīlušies, un par šādu derību smago likmi vēlētos @Prusax nospiest kā parasti nospiež prusakus, taču Armis uzmundrina savus fanus: ”Es domāju, ka es atgriezīšos, bet – ne viens, ne šādā veidolā,” ar intrigu sarunu noslēdz Jaunzems. Vai tas nozīmētu, ka viņš jaunajā veidolā nodzīs arī ūsas?