IKEA sarūpē pārsteigumu jaukajai Aldas kundzei dzimšanas dienā – ļoti gaidītas pārvērtības virtuvē

1 komentārs
IKEA sarūpē pārsteigumu jaukajai Aldas kundzei dzimšanas dienā – ļoti gaidītas pārvērtības virtuvē
IKEA

Raidījumā ”Manas mājas ar IKEA” šoreiz īpašs pārsteigums tiks sagādāts jaukajai Aldas kundzei, jo sagadījies tā, ka pārvērtības notiek laikā, kad viņai ir dzimšanas diena. Aldas kundze pārvērtībām pieteikusi virtuvi, kurā viņa pavada ļoti daudz laika, gatavojot gardumus gan sev, gan mazbērniem.

”Es esmu dzīvespriecīga. Man patīk cilvēki, man patīk daba, man patīk viss labais, skaistais. Es daudz staigāju gar jūru, pa Mežaparku un ļoti daudz laika pavadu virtuvē. Tas ir mans hobijs,” par sevi saka Aldas kundze.

Aldas kundze agrāk bija dziedāšanas skolotāja un arī strādāja ar kori. Viņa uzskata, ka dziedāt var iemācīt pilnīgi visiem. Un, protams, visi Aldas kundzes mazbērni prot dziedāt. Atvasēm arī ļoti garšo vecmāmiņas pagatavotie ēdieni, tāpēc pārmaiņas virtuvē ir gaidītas.

Virtuvē Aldas kundze labprāt sagaidītu tādas pārmaiņas, kas telpu padarītu plašāku. Viņa arī ir gatava atteikties no pilnībā visa, kas šobrīd virtuvē atrodas, lai tikai telpa iegūtu jaunu elpu. Aldas kundze virtuvi vēlas saglabāt gaišu, taču viņa arī nebaidās no krāsainiem akcentiem. Visvairāk gan viņa šobrīd pārdzīvo par to, ka īsti netiek pie loga, jo to aizsedz lielais ledusskapis, kas nopirkts steigā, jo mazāku tobrīd atrast nav izdevies. Labāks būtu kompaktāks ledusskapis, un Aldas kundzei jau ir izdomāts, ko iesākt ar veco. Viņa saka, ka nekad neko nemet ārā, bet atdod tiem, kam nepieciešams. Tātad arī lielo ledusskapi gaidītu jaunas mājas.

IKEA uzdevums – padarīt virtuvi ērtāku gatavošanai

”Veidojot virtuves interjeru, galveno uzsvaru lieku uz telpas funkcionalitāti. Būtiski, lai telpa būtu loģiski saplānota un ikdienā būtu ērti gatavot. Primāri vēlējos izveidot pietiekami daudz uzglabāšanas iespējas, lai atbrīvotu virtuves virsmas,” saka Līva, IKEA dizainere, kura apņēmusies veikt pārvērtības Aldas kundzes virtuvē.

Līva norāda, ka pirmās pārdomas, ieraugot telpu, bija, ka tā ir ļoti piepildīta ar daudz priekšmetiem un tajā noteikti ir grūtības ērti darboties un gatavot. Virsmas bija pārpildītas ar dažādiem virtuves priekšmetiem un bija ierobežota iespēja novietot gatavošanai nepieciešamos produktus un priekšmetus.

Telpā problemātiska ir zona pie loga, kur apkures caurules turpinās arī blakus sienā, tāpēc nav iespējams projektēt virtuves iekārtu visā sienas garumā.

”Manuprāt, maza tipa virtuvei būtu labi iespēju robežās visu paslēpt aiz skapīšu durtiņām, tā rodas sakārtots iespaids un daudzie sīkumiņi nepievērš lieku uzmanību. Protams, tas nenozīmē, ka virtuvē nevar atrasties kādas ģimenes mīļlietas vai fotogrāfijas un ceļojumu suvenīri,” savus plānus attiecībā uz Aldas kundzes virtuves pārvērtībām ieskicē Līva.

Kā Līvai veiksies, pārveidojot Aldas kundzes virtuvi, skaties jaunākajā raidījuma ”Manas mājas ar IKEA” epizodē jau 7. aprīlī televīzijas kanālā TV3.

Iepriekšējās “Manas mājas ar IKEA” epizodes skaties šeit!