Pievienot komentāru

Šoreiz raidījumā ”Manas mājas ar IKEA” pārvērtības piedzīvos guļamistaba mājā, kurā dzīvo pensionāru pāris – Andris un Helga. Salīdzinoši nelielajā telpā ar 40 gadus nokalpojušām mēbelēm IKEA dizainerei būs jārada jauns iekārtojums ar praktisku mantu glabāšanu un skaistuma stūrīti.

Ik otrdienu televīzijas kanālā TV3 un interneta portālā Skaties.lv vari sekot līdzi IKEA dizaineru izaicinājumiem raidījumā ”Manas mājas ar IKEA”, kurā mājokļu pārvērtības piedzīvo mūsu pašu līdzcilvēki tepat Latvijā.

Telpa atpūtai un miegam

Andris, kurš ir apkures speciālists, un karjeras konsultante Helga māju iegādājušies 2001. gada februārī. ”Pamazām tika uzlabota dzīves telpa visā mājā, bet diemžēl ierobežoto līdzekļu dēļ guļamistabas remonts tika atlikts un atlikts,” stāsta meita Ingūna, kura, ieraugot pieteikuma anketu, nolēma, ka ir pienākusi kārta vecāku guļamistabas pārvērtībām un pieteica to raidījumam ”Manas mājas ar IKEA”.

Raksturojot pārvērtībām pieteikto telpu, Ingūna saka šādi: ”Tā ir telpa miegam un arī relaksācijai, jo guļamistabā ir televizors, kurā netraucēti noskatīties kādu filmu vai sporta raidījumu.”

Sapņojot par jaunās telpas izskatu, ģimenei ir tikai viens ”nē”, un tas ir tumši krāsotām sienām.

Helga tik vēlējās interjerā saglabāt tēva māsas gleznoto pasteli ar magnolijām, bet citādi devām brīvu vaļu dizaineres iecerēm un radošumam.

Vēlme radīt ko saimniekiem nebijušu

”Pirmo reizi ieraugot istabu, sapratu, ka izaicinājums būs. Galvenais ir saglabāt istabas funkciju – telpa miegam, vienlaikus jārada vairāk vietas mantu glabāšanai un vēl vēlos izveidot skaistuma stūrīti. Telpa ir maza un vajadzību daudz,” saka IKEA dizainere Dagne Bērziņa, kura veiks pārvērtības mājoklī Jelgavā.

Gultas abās pusēs ir lieli, tumši brūni 80. gadu skapji jeb ”torņi” kā ģimene ar smaidu dēvē, kuros atrodas dažādas mantas un drēbes. ”Būs jāatrod vieta visam esošajam, tostarp cepurēm, ceļojumu somām un gludināmajam dēlim. Lietas pareizi jāsaorganizē, lai saimniekiem būtu ērti un pietiktu vietas abu mantām,” norāda dizainere.

Dagne arī piebilst, ka istabas izkārtojumu būs aizraujoši, jo vēlas izveidot kaut ko citādāku nekā istabu, kurā Helga un Andris jau dzīvo. ”Gribu radīt ko nebijušu saimniekiem un telpai piešķirt jaunu elpu,” viņa uzsver.

To, kā Dagnei izdosies iekārtot Andra un Helgas ”miera ostu”, skaties mājokļa pārvērtību raidījumā ”Manas mājas ar IKEA” jau 24. martā televīzijas kanālā TV3.

Raidījuma pavasara sezona ir veltīta kārtības ieviešanai mājoklī, un IKEA interjera dizaineri ne tikai pārveido telpu iekārtojumu, bet arī dalās praktiskos ieteikumos, kā risināt daudzos mājokļos aktuālas iekārtojuma problēmas. Iedvesmojies pārvērtībām arī savās mājās, – līdz pat aprīļa beigām skaties raidījumu ”Manas mājas ar IKEA” televīzijas kanālā TV3 katru otrdienas vakaru plkst. 21.40!
Visus iepriekšējos ”Manas mājas ar IKEA” raidījumus vari noskatīties šeit!

Par projektu

Pašmāju iecienītākā mājokļa pārvērtību raidījuma ”Manas mājas ar IKEA” piektā sezona ir klāt! Vai tā būtu gaužām maza virtuve, neparasta plānojuma viesistaba vai pavisam īpaša guļamistaba – IKEA dizaineri atradīs risinājumu jebkuram izaicinājumam. Katru nedēļu IKEA dizaineri dosies uz kādu no mājokļiem Latvijā, lai tur īstenotu to īpašnieku ilgi gaidītās pārvērtības. Skaties raidījumu katru trešdienas vakaru plkst. 21:45 televīzijas kanālā TV3! Visas raidījuma epizodes vari skatīties arī portālā TV3Play!