Ieskaties ”jūtūberu” ģimenes ikdienā un uzzini, kā ietaupīt laiku uz brokastu gatavošanas rēķina

1 komentārs

Kā saka ”Rīta stundai zelts mutē”, un, tā kā brokastis ir svarīgākā ēdienreize dienā, tad pavisam noteikti svarīgi ir to neizlaist arī tad, ja tev šķiet, ka to pagatavošana aizņem pārāk daudz laika.

Kā daudziem no mums, arī “jūtūberim” Gustavam no rītiem patīk ilgāk pagulēt un īsti nesanāk laikus sataisīties, lai dotos ikdienas darīšanās ārpus mājas. Tāpēc viņš ir atradis veidu, kādā ietaupīt laiku, lai rīta rutīna neieilgtu un nebūtu jākavē citas darīšanas.

Gustavs parādīs, kā pagatavot veselīgas brokastis dažu minūšu laikā iepriekšējā vakarā, tādējādi ietaupot desmit līdz piecpadsmit minūtes nākamajā rītā. Viss, kas pamostoties ir jāizdara – maltīte jāizņem no ledusskapja un jābauda.

Atšķirībā no auzu pārslu putras, “nakts auzas” ir jābauda aukstas. Spēcinošajās un krēmīgajās “nakts auzu” brokastīs ir daudz olbaltumvielu un šķiedrvielu. Tās iespējams pagatavot visdažādākajos veidos – pievienojot  ogas, sīrupus, jogurtu, arī šokolādes vai augļu gabaliņus.

Ļauj vaļu iztēlei un improvizē pēc  noskaņojuma. Lai arī tas varētu izklausīties sarežģīti, to pagatavošanai Tev būs nepieciešamas vien dažas minūtes laika pirms gulētiešanas.

Nedaudz par Gustavu un Baibu

Baiba un Gustavs iepazinās 4. klasē, kad Baiba pārcēlās no Salaspils uz Rīgu. Kaut gan Gustavs Baibu raksturo kā mīlestību no pirmā acu skatiena, attiecības viņu starpā radās tikai vidusskolas gados.

Trīs gadus un gandrīz sešu miljonu video skatījumus vēlāk, pāris jau ir pārtapis par ģimeni, kuru vieno vārds – Mellenbergi un viņiem ir pievienojusies burvīga meitiņa vārdā Matilde.