Hip, hip urrā! Sveicam pasaulslaveno mākslinieci Šēru 70. dzimšanas dienā!

Komentāri
Hip, hip urrā! Sveicam pasaulslaveno mākslinieci Šēru 70. dzimšanas dienā!
Foto: Bez Tabu Dzīves smalkumi

Šodien jubileja amerikāņu izcelsmes ASV popmūzikas dziedātājai Šerilinai Sarkisjanai Lapjērai Bono Olmenai jeb Šērai.

Viņa karjeras laikā ir ne tikai bijusi veiksmīga mūziķe, bet arī ieguvusi Oskara, Grammy, kā arī daudzas citas balvas kā daudzsološa māksliniece. Pateicoties tam, Šērai ir arī izdevies iegūt savu Zvaigzni Holivudas alejā. Reti kurš mākslinieks var lepoties ar tik garu un veiksmīgu karjeru kā Šērai vairāk nekā piecdesmit gadu garumā, kura laikā izdoti arī vēl divdesmit seši studijas albumi.

Sveicam mākslinieci 70. dzimšanas dienā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl